1397/02/03

. دوشنبه

4/23/2018
کد مطلب : 8854
تاریخ ثبت : 1391/11/29-12:44
در جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری؛
مدیرکل بنیاد شهید استان البرز از اقدامات شهردار کرج تقدیر کرد

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: صبح امروز در جلسه شورای برنامه ریزی، ایزدی مدیرکل امور ایثارگران و جانبازان استان البرز از اقدامات شهرداری و شخص شهردار كرج تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج با حضور سید علی آقازاده شهردار، مدیران مناطق 12 گانه شهرداری، معاونان شهردار و مدیران ستادی برگزار شد.

مهدی ایزدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز میهمان ویژه جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج بود که طی آن به تقدیر از اقدامات مطلوب شهرداری پرداخت.

وی در این جلسه اظهار داشت: طی چند سال گذشته شهرداری کرج با ایجاد و راه اندازی مدیریت ایثارگران، اقدامات ارزنده ای را در راستای حفظ جایگاه و شان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان انجام داده است.

این مسئول عنوان کرد: ایجاد و راه اندازی بانک اطلاعاتی خانواده های شهدا و ایثارگران، بازدید و سرکشی از خانواده های شهدا به صورت هفتگی با حضو مدیران شهری از جمله اقدامات مطلوب شهرداری کرج طی مدت اخیر است که کمک شایانی در ارتقای ارائه خدمات به این قشر داشته است.

شهرداری کرج در برگزاری یادواره های شهدا موفق بوده است

ایزدی ادامه داد: به همت شورای شهر و شهرداری کرج طی سال گذشته تاکنون بیش از 100 یادواره شهدا در نقاط مختلف این کلانشهر برگزار شده که خانواده های معظم شهدا و شهروندان از این برنامه ها استقبال چشمگیری داشته اند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز یادآور شد: طبق مشاهده هم اکنون اکثر معابر و خیابانهای کرج به نام شهدا مزین شده اند که این مهم نیز اقدامات مطلوب مدیریت شهری است.

وی اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثارگری و شهادت از اولویتهای این اداره کل است که تاکنون با همکاری مدیریت شهری کرج اقدامات ارزنده ای برای تحقق این مهم انجام شده است.

حمایت از ایثارگران باید در دستور کار تمامی سازمانها قرار گیرد

در ادامه این نشست شهردار کلانشهر کرج با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان، اظهار داشت: تحقق این مهم ضمانتی برای حصول موفقیت های اجتماعی است.

سید علی آقازاده در ادامه بر حمایت از قشر جانبازان و ایثارگران تاکید و اعلام کرد: این مهم باید در دستور کار تمامی سازمانها و ادارات قرار گیرد که در این زمینه مدیریت شهری تاکنون با اعطای تسهیلات مختلف و رفع مشکلات این قشر توسط مدیریت ایثارگران، تا حدودی زمینه های رضایت مندی خانواده های معظم شهدا را ایجاد کرده است.

وی افزود: در حال حاضر اطلاعات اكثر جانبازان و ايثارگران و خانواده هاي شهداي كلانشهر كرج در بانك اطلاعاتي ايثارگران شهرداري كرج وجود دارد که این بانک اطلاعاتی به صورت روزانه به روز و اصلاح می شود.

لزوم حفظ شان و جایگاه مهم خانواده های شهدا و ایثارگران

این مسئول به همکاری کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر در راستای اجرای برنامه های این بخش به خصوص بازدید و سرکشی از خانواده های شهدا اشاره کرد و ادامه داد: تمامی این فعالیتها تا پایان دوره سوم شورای اسلامی شهر کرج ادامه خواهد داشت.

آقازاده در ادامه اظهار داشت: امنيت و آرامش فعلي جامعه مرهون تلاش هاي ايثارگرانه و دلاورمردانه اين افراد است كه با از خودگذشتگي هاي فراوان، مقابل دشمنان ايستادگي كردند.

شهردار کلانشهر کرج گفت: امید می رود که با اجرای چنین اقداماتی شأن و جایگاه واقعی شهدا که طی هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی جان خود را فدای سربلندی این ملت و میهن کردند، حفظ شود.

وی به نامگذاری معابر کلانشهر کرج به نام شهدا اشاره کرد و گفت: این مهم به تمامی مناطق 12 گانه ابلاغ و بر اجرای آن تاکید ویژه شده است که هم اکنون شاهد تحقق آن در اکثر معابر و خیابانهای شهر هستیم.

این مسئول همچنین به برگزاری مراسمهای تجلیل از مقام جانبازان، ایثارگران و خانواده های شهدا نیز اشاره کرد.

 

کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

















----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.