/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 53569
تاریخ ثبت : 1395/07/12-08:41
برای اولین بار در کشور؛
باشگاه مدیران ایران راه اندازی می شود/ فناوری بستری جهت شبکه سازی حرفه ای مدیران

مدیر کل فناوری و ارتباطات استان البرز از راه اندازی باشگاه مدیران ایران برای اولین بار در کشور در بستر فناوری خبر داد.
غلامرضا حمیدی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج هدف از راه اندازی باشگاه مدیران ایران را گسترش شبکه های حرفه ای مدیران در فضایی دوستانه دانست و اظهار داشت: در این باشگاه انتقال تجارب موثر مدیران در کمترین زمان، افزایش مهارت های کارآفرینانه، مدیریت دانش، آموزش آخرین متدهای مدیریتی و کسب و کار حرفه ای انجام می شود.

حمیدی افزود: طرح راه اندازی باشگاه مدیران ایران از سوی "شاهین شاکری " و "ندا مفاخری" از اعضای یکی از مجموعه های دانش بنیان استان البرز مطرح شد و با حمایت اداره کل فناوری و ارتباطات  در بستر فناوری اجرایی می شود.

وی تاکید کرد: مدیرانی که حداقل سه سال تجربه مدیریت داشته اند می توانند با مراجعه به سایت http://modiriran.ir/club   ضمن  ثبت نام در این مجموعه و دریافت کارت عضویت باشگاه با مدیران توانمند بخش خصوصی  و جامعه علمی مدیریت آشنا خواهند شد.

و شرکت در طرح های توانمندسازی  صفحه اختصاصی در سایت از خدمات تعریف شده برای اعضا بهره مند شوند.

حمیدی اجرای طرح های توانمندساز و  برگزاری همایش های آموزشی و خدمات مشاوره ای را از دیگر برنامه های باشگاه مدیران ایران دانست و یادآور شد: اشتراک گذاری تجربه و دانش و شبکه سازی حرفه ای با استفاده از ظرفیت فضای مجازی می تواند در تحقق اقتصاد مقاوتی و افزایش کارآمدی نظام مدیریت موثر باشد.

رییس کمیته راهبری مرکز تسهیل گری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا در استان البرز  توجه به شرکت های دانش بنیان و تقویت زیست بوم  کارآفرینی در استان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: دنیای امروز، دنیای نوآور و خلاق و مبتنی بر فضاهای نوین ارتباطی است و درحال حاضر مدیریت علمی بسیار تغییر کرده است و نیازمند بهره گیری از فناوری می باشد و انتقال تجارب مدیریتی رویکرد حرفه ای است که می تواند از موازی کاری، اتلاف هزینه جلوگیری کند  و موجب افزایش راندمان کاری باشد.

 

شهرداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 664
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.