/ - 1397/11/30 - . سه شنبه - 2/19/2019
کد مطلب : 3793
تاریخ ثبت : 1390/12/03-13:27
کیانی:
اتوبوسرانی کرج سومین ناوگان اتوبوسرانی کشور/ گذشت 20 سال از شکل گیری سازمان

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه عنوان کرد: این سازمان به لحاظ جایگاه و تعداد اتوبوس ها، سومین ناوگان اتوبوسرانی کشور شناخته شده است.

مهرداد کیانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج تعداد ناوگان اتوبوسرانی کرج را هزار و 570 دستگاه ذکر و عنوان کرد: این در حالیست که در زمان شکل گیری این سازمان با پنج دستگاه اتوبوس فعالیت می کرد.

وی با مهم ارزیابی کردن خدمات حمل و نقل عمومی بر توسعه و گسترش این شبکه ارتباطی تاکید کرد و گفت: تحقق این مهم نقش بسزایی در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در زمینه حمل و نقل عمومی دارد.

این مسئول، خدمات سازمان اتوبوسرانی کرج را در راستای ارائه خدمات شهرداری به شهروندان دانست و بیان کرد: تلاش و اهتمام این سازمان خدمات رسانی به شهروندان در چارچوب وظایف تعریف شده سازمانی است.

کیانی خاطرنشان کرد: سازمان اتوبوسرانی کرج با میانگین سنی چهار سال و دو ماه، جوانترین ناوگان اتوبوسرانی در کشور است.

گذشت 20 سال از شکل گیری سازمان

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه اظهارداشت: از زمان شکل گیری سازمان اتوبوسرانی کرج تا کنون 20 سال گذشته است.
کیانی در تشریح وضعیت 20 سال گذشته این سازمان، عنوان کرد: تعداد ناوگان اتوبوسرانی کرج در آن زمان پنج دستگاه اتوبوس بنز بوده است.

وی افزود: این درحالیست که این سازمان در حال حاضر با هزار و 570 دستگاه اتوبوس ارائه خدمات می کند.

این مسئول با اشاره به رشد روز افزون شهر در طول زمان گفت: این روند نیاز به ارتقاء سطح خدمات رسانی را افزایش می دهد.

کیانی لزوم تناسب جمعیت شهروندی با امکانات خدمات رسانی در زمینه حمل و نقل عمومی با محوریت اتوبوس را یادآور شد و افزود: مجموعه مدیریت شهری کرج اعم از شورای شهر و شهرداری به جد به دنبال اجرای طرح ها و برنامه هایی به منظور تحقق این مهم هستند.

وی با اشاره به نگاه مثبت مدیران شهری به شبکه حمل و نقل عمومی اظهارداشت: تحول مثبت وضعیت حمل و نقل عمومی با محوریت اتوبوس مرهمون این نگاه می باشد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه بر فراهم آوردن زمینه های مساعد به منظور ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان در زمینه حمل و نقل عمومی افزود: سازمان به این منظور نسبت به تدوین برنامه ها و طرح های ویژه به منظور تحقق این مهم اقدام می کند.

کیانی خاطرنشان کرد: با اجرایی کردن طرح ها و برنامه ها، سازمان در حال حاضر باکمترین میزان خرابی اتوبوس ها مواجه است.


سازمان اتوبوسرانی کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 316
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.