/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 14109
تاریخ ثبت : 1392/11/15-13:40
کمر روستا خبر داد:
اکران عمومی انیمیشن «دانشگاه هیولاها» در کرج / اجرای زنده دوبله و موسیقی فیلم

مدیر مرکز آموزش های آزاد دانشکده خبر استان البرز از اکران عمومی انیمیشن «دانشگاه هیولاها» با حضور عوامل فنی مجموعه در آمفی تئاتر کانون رشد خبر داد و اظهار داشت: اجرای زنده دوبله و موسیقی فیلم از بخش های جانبی اکران است و از علاقمندان به هنر دوبله نیز تست استعدادیابی به عمل می آید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، "حسین کمر روستا" زمان اکران این انیمیشن کارتونی دوبله شده و دارای تائیدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را 21 لغایت 23 بهمن ماه جاری اعلام کرد و گفت: آمفی تئاتر کانون رشد - واقع در ابتدای بلوار ماهان در چهار راه طالقانی- از ساعت 16 الی 20 روزهای بیست و یکم الی بیست و سوم بهمن ماه جاری پذیرای علاقمندان به انیمیشن های کارتونی است و فیلم با حضور عوامل فنی و اجرای زنده دوبله و موسیقی کارتون به نمایش در می آید.


 وی افزود: علاقمندان برای تهیه و رزرو بلیط می توانند به آدرس: کرج – عظیمیه- بین میدان اسبی و میدان مهران – مجتمع سلام- دانشکده خبر مراجعه و یا با شماره تلفن های 32507600 و 32547275 تماس حاصل نمایند.

کمر روستا همچنین از همکاری و حمایت معاونت فرهنگی شهرداری کرج، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز وشهرستان کرج و مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 3 شهرستان کرج در اکران عمومی این انیمیشن قدردانی کرد و گفت: این برنامه در راستای جدول آموزشی دانشکده خبر و ایجاد بستر مناسب برای هدایت علاقمندان هنر دوبله به آموزش های حرفه ای و کلاس های آموزشی اجرایی می شود.

بر این اساس، مهرداد رئیسی / مدیر دوبلاژ، علی کاس زاده / مترجم، هومن خیاط، محمد کمال معتضدی، کیوان عسگری و سارا جامئی،آرزو آفری،ثمین مظفری و آرش حسینی / گویندگان این انیمیشن کارتونی هستند که برای اکران عمومی مهمان شهر کرج خواهند بود.

حسین کمر روستا
تعداد دفعات مشاهده شده : 755
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.