كد مطلب : 63310  1397/12/01 : تاريخ
 

پاکسازی محله به محله در منطقه 2

  سرپرست منطقه 2 از پاکسازی محله به محله در این منطقه خبر داد.

سیدرضا فیض در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به اجرای طرح پاکسازی محله به مجله، گفت: رسیدگی ویژه به وضعیتِ نظافت محلات توسط شهرداری از مهمترین اهدف اجرایی طرح جهادی خدمت رسانی و پاکسازی محله به محله خواهد بود.

 وی بیان کرد: در این طرح که از هفته های گذشته با هدف رسیدگی مضاعف به محلات آغاز شده اقداماتی از جمله امور خدماتی و فضای سبز در سطح محلات و با حضور کلیه نیروهای حوزه خدمات شهری و فضای سبز و نظارت مستقیم در حال اجراست.

 فیض تصریح کرد: به منظور جلب رضایت شهروندان جمع آوری خاک و نخاله شهرک ،حاشیه اتوبان، امام زاده حسن (ع) و مصلی ،مصباح ، بلوار چمران  و تسطیح و پاکسازی اراضی، رفت و روب و نظافت شهری را در هفته گذشته با تلاش کلیه نیرو های این حوزه انجام شد.

فیض تاکید کرد: زیبا سازی سیما و منظر شهری یکی دیگر از اولویت هایی است که به شکل مستمر در دستور کار قرار دارد.

 سرپرست منطقه 2 با بیان اینکه این طرح بر اساس زمان بندی های مشخص در دیگر محلات نیز در حال انجام است، افزود: پاکسازی محلات شامل تنظیف و رفت و روب شهری، پاکسازی و تسطیح زمین های بایر، جمع آوری ضایعات و خوردوهای اسقاطی، شستشوی جداول، لایروبی انهار، امحاء و پاکسازی پوسترها و لیبل های تبلیغاتی می باشد.

 وی خاطرنشان کرد: با اجرای طرح جهادی پاکسازی محله به محله و رفع هرگونه ناهنجاری در سطح منطقه گام های موثری را شهر و رضایتمندی شهروندان برداریم.

 


سعیده سرحدی
 1397/04/20-10:25 : تاريخ درج
©2011 www.KAMNANEWS.ir . All Rights Reserved