كد مطلب : 55479  1397/02/04 : تاريخ
 

پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر کرج به مناسبت در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

  محمود دادگو رئیس شورای اسلامی شهر کرج طی پیامی درگذشت ناگهانی بزرگ مرد تاریخ یار دیرین امام خمینی (ره) را به مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران تسلیت گفت.
 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در این پیام آمده است:
بسمه تعالی

"انا لله و انا الیه راجعون"
مصیبت بزرگی است ازدست دادن ناگهانی امیرکبیر زمان و بزرگ مردی چون حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی؛ ابرمردی که همواره یار با وفای امام (ره) و دلسوز مردم بوده و تا آخرین لحظات عمرگرانمایه خود دردفاع ازحقوق مردم وحق مداری پایمردی کردند.
 
مبارزخستگی ناپذیری که در جنگ تحمیلی و نجات کشور از دسیسه های شیطانی و توطئه های شوم دشمنان ایران نقش موثر و بسزایی داشته اند .
 
آیت الله هاشمی رفسنجانی گام ها و تلاش های بسیاری را به عمل آورد و نقش بزرگ و فعالی در مسیر انقلاب و تثبیت نظام جمهوری اسلامی و خط امام خمینی(ره)، به همراه دیگر برادران مجاهد خود داشت و در این مسیر مصیبت های زیادی را متحمل شد.
 
خبر ارتحال این مجاهد خستگی ناپذیر قلب آحاد ملت شریف ایران و دوستداران نظام را غرق در اندوه و ماتم کرد. فقدان این عالم برجسته و مبارز، که در تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران کم نظیر بود، برای آن‌ها که از نزدیک تأثیر او را در تمامی فراز و نشیب‌های انقلاب و نظام دیده و درک کرده‌اند، بسیار سخت و جانکاه است
 
این مصیبت بزرگ را به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و مردم شریف و غیور همیشه در صحنه انقلاب اسلامی کشورمان ایران تسلیت گفته و از خداوند منان علو درجات را برای این عزیز خواستارم.

 
محمود دادگو
رئیس شورای اسلامی شهر کرج

رویا منیری
 1395/10/20-12:10 : تاريخ درج
©2011 www.KAMNANEWS.ir . All Rights Reserved