كد مطلب : 54558  1397/03/30 : تاريخ
 

بسیج نمایشی از توانمندی های خود را به صحنه برد/ مسیر تفکر بسیجی در رهنمودهای رهبری نهفته است

  همایش بزرگ روز بسیج با حضور دلاورمردان عرصه بسیج و سازندگی شهرداری کرج در باشگاه میلاد این دستگاه برگزار شد تا مسئولان عرصه بسیج و خدمت بتوانند ضمن ارائه بخشی از عملکرد خود، از فعالان و پرتلاش ترین نیروهای جان برکف این عرصه، قدردانی نمایند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز شنبه، همزمان با ششم آذرماه، باشگاه میلاد شهرداری کرج میزبان کسانی بود که با به تن کردن لباس های سبز بسیج و انداختن چفیه به دور گردن خود، ارادت شان به انقلاب، بنیانگذار کبیر و رهبر انقلاب اسلامی را با صدایی رسا و بلند بیان کرده بودند.

به تصویر کشیدن نماهنگی از اقدامات انجام گرفته توسط شهرداری کلانشهر کرج و سپس پخش تصاویری از فعالیت های بسیج در این دستگاه، بخش نخست مراسم بود که با حضور نمایندگان کرج در مجلس، اعضای شورای اسلامی شهر کرج، شهردار و فرماندهان نواحی و حوزه های بسیج و سپاه شهرداری و استان البرز صورت گرفت.

تقویت نیروها در راستای تحقق جامعه اسلامی

در این آیین که با شعرخوانی صابر خراسانی، از شاعران نامدار و خوش صوت مشهدی حال و هوایی روحانی و معنوی به خود گرفته بود، ریاست سازمان بسیج سپاه استان به عنوان نخستین سخنران مراسم، پشت تریبون قرار گرفت و برجسته ترین هدف این سازمان در قالب سازمان بسیج کارمندان استان را تقویت کارمندان برای رسیدن به معیارهای انقلابی و اسلامی تا زمان تحقق جامعه اسلامی عنوان کرد که همه فعالیت ها حول محور این هدف انجام می گیرد.

به گفته سرهنگ خان بابایی، رسیدن به جامعه و دولت اسلامی مطلوب بسیار اقدام دشواری است، اما تلاش برای دستیابی به آن نباید هیچ گاه خاموش شده یا به کناری نهاده شود.

وی، تاکیدات مقام معظم رهبری برای ترویج تفکر بسیجی و تداوم حفظ و تاکید بر آرمان های انقلاب اسلامی توسط همه بسیجیان و افراد را مورد توجه قرار داد و اذعان داشت: تفکر بسیجی باید در وجود همه ما نهادینه شده و مورد استفاده قرار گیرد.

مسیر تفکر بسیجی در رهنمودهای رهبری است

خان بابایی تصریح کرد: رهنمودهای رهبر انقلاب مشخص کننده مسیر این تفکر است و باید با استفاده از این رهنمودها مسیر حرکت را به درستی طی کنیم.

وی بیان داشت: متاسفانه در موارد بسیاری مسیر را بیراهه می رویم و سپس در می یابیم آنچه مقام عظمای ولایت در سخنان و رهنمودهای خود عنوان کرده اند، راه برائت از مسیر نادرست است.

این مسئول پایان بخش سخنان خود را بر اهمیت مبارزه با فساد اداری و مالی در ادارات معطوف کرد و گفت: فساد اداری و مالی به راستی چون موریانه ای به جان و مال و اهداف نظام اسلامی خدشه وارد می کند که این خطر باید به خوبی شناسایی و با آن مبارزه شود.

لازم به ذکر است نمایشگاهی از عملکرد شهرداری، حوزه 8 بسیج حضرت سیدالشهداء(ع) و پایگاه بسیج شهید سلطانی به عنوان بخش جنبی این مراسم در محوطه بیرونی باشگاه میلاد شهرداری کرج برپا شده بود که توسط مخاطبان و حاضران مورد بازدید قرار گرفت.

عادله سادات ارشادی
 1395/09/07-09:17 : تاريخ درج
©2011 www.KAMNANEWS.ir . All Rights Reserved