/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 65258
تاریخ ثبت : 1397/10/22-06:38

همایش پیاده روی خانوادگی در دهکده تفریحی گردشگری باغستان برگزار شد

با هدف ارتقا سطح سلامت و ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان همایش پیاده روی خانوادگی به همراه مسابقه تیر و کمان در دهکده تفریحی گردشگری باغستان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این همایش ساعت 8 صبح روز جمعه آغاز و شرکت کنندگان پس از نرمش صبحگاهی در مسیرهای این تفرجگاه به پیاده روی پرداختند.

رییس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با حضور در این مراسم گفت: بر اساس سبک زندگی امروز، خانواده ها فرصت کمتری برای با هم بودن دارند و این برنامه حرکتی نمادین برای یادآوری این موضوع است که مردم می توانند در روزهای تعطیل علاوه بر توجه به سلامتی روح و جسم خود در محیطی مفرح در کنار یکدیگر لحظات شادی را بگذرانند.

پیمان بضاعتی پور ضمن اشاره به حمایت های مجموعه مدیریت شهری در برگزاری این برنامه یادآور شد: تلاش شورای پنجم و شهرداری در راستای ارایه خدمات اجتماعی و خارج شدن این نهاد از یک سازمان صرفا خدماتی را باید به فال نیک گرفت و امروز این مجموعه می تواند با اجرای برنامه های مختلف اجتماعی و سلامت محور نقش بسیار زیادی در سلامت جسمی و اجتماعی و روانی شهروندان داشته باشد.

گفتنی است در برگزاری این همایش اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، هیات تیروکمان، هیات کوهنوردی و هیات ورزش های همگانی نیز مشارکت داشتند.
 

نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 440
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.