/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 65245
تاریخ ثبت : 1397/10/20-11:54
برای جذب مشارکت سرمایه گذاران:
باید شرایط بازی برد - برد برای سرمایه گذاران و شهرداری فراهم شود

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج گفت:با احیای بافت فرسوده در مناطق شهری، شاهد بهبود وضعیت بازار مسکن خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ،مرتضی جلالیان در جلسه هم اندیشی با سرمایه گذاران این منطقه اظهار کرد: تا کنون 50 سرمایه گذار برای مشارکت در پروژه های منطقه 2 اعلام آمادگی کرده اند.

وی افزود: این منطقه پتانسيل زیادی برای اجرای پروژه‌های مختلف شهری دارد که با مشاركت سرمايه گذاران به فعلیت می رسند.

این مسئول با اشاره به اینکه با حضور و مشاركت سرمايه گذاران گامهای بهتري برای رشد و توسعه منطقه برداشته می شود، تصریح كرد: لازم است در کنار سرمايه‌گذاري در بخش ساخت و ساز واحدهای مسکونی، به سمت طرح‌ها و پروژه‌هاي درماني، ورزشي و رفاهي حركت كنيم.

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج بیان کرد: بيشترين بافت فرسوده شهر در منطقه دو شهرداری کرج  وجود دارد كه اميد است با كمك انبوه سازان و سرمايه گذاران این وضعیت تغییر کند.

جلالیان  با اشاره به بخشی از مشکلات انبوه سازان اظهار کرد: بروکراسی اداری، هزینه‌های بيمه و اعمال ماليات سنگین منجر شده علاقمندي سرمايه گذاران در اين بخش كاهش يابد.
 
وی ادامه داد: كاهش صدور پروانه ساختماني در كلان شهرها نظام عرضه و تقاضا را بهم ريخته، بنابراين بايد با ايجاد بسترهاي لازم در مناطق شهري و تشويق سرمايه گذاران، به سمت رونق بخشي ساخت و ساز حركت كنيم.

وي با بيان اينكه این منطقه از ارائه پيشنهادات و نظرات انبوه سازان براي رفع موانع صدور پروانه استقبال مي‌كند، افزود: رونق در بخش ساخت و ساز علاوه بر جذب سرمايه گذار و خدمت رساني بهتر به شهروندان در ايجاد اشتغال تاثير بسزايي دارد.

مدیرمنطقه  با بيان اينكه مشاركت و توسعه ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند، افزود: لازم است مشاركت توام با سود و به نفع سرمايه گذار باشد.

وی خاطر نشان کرد: برای افزایش مشارکت در این حوزه باید شرايط بازي بُرد- بُرد براي سرمايه گذار و شهرداري به عنوان نماينده شهروندان فراهم شود.

جلالیان با بيان اينكه با احياء بافت‌هاي فرسوده شاهد ايجاد اشتغال و بهبود وضعیت بازار مسكن خواهيم بود، گفت: براي احياء بافت فرسوده بايد پلاك‌ها تجميع شود و خدمات در محله‌ها توسعه يابد.

وی کفت: با ابتكار عمل منطقه دو شهرداری کرج در جذب سرمايه گذاران، تشويق انبوه سازان و تكريم ارباب رجوع گامی دیگر در توسعه پایدار را درمنطقه شاهد خواهیم بود.
 


فرزانه سیداسحقی

شهرداری کرج منطقه 2
تعداد دفعات مشاهده شده : 216
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.