/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 65240
تاریخ ثبت : 1397/10/20-09:18
روشندلان روی خط مدیریت شهری
اولین دفترچه راهنمای تلفن شهرداری کرج به خط بریل به چاپ رسید

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: اولین دفترچه راهنمای تلفن سازمان ها ،مناطق معاونت های شهرداری به خط بریل به چاپ رسید.
سیدعلیرضا موسوی درگفت‌وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار کرد: این اقدام به همت ناهید اسدی کارمند روشندل شهرداری کرج  انجام شده است.

وی ادامه داد: با چاپ این دفترچه تلفن، کارمندان روشندل شهرداری می توانند به شماره تماس و اطلاعات مورد نیاز  بخش‌های مختلف مدیریت شهری دسترسی داشته باشند.
 
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به نیازهای خاص جامعه روشندل توضیح داد: در حال حاضر 10 کارمند روشندل در بدنه شهرداری کرج مشغول به کار هستند.

به گفته موسوی اغلب این کارمندان در بخش فرهنگی انجام وظیفه می‌کنند و پاسخگوی ارباب رجوع هستند.

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج با اشاره به اقدامات مدیریت شهری برای حمایت از معلولان افزود: تا کنون طرح‌هایی برای مناسب سازی معابر جهت تسهیل در تردد معلولان اجرایی شده است.

موسوی در ادامه با تاکید بر لزوم فرهنگسازی برای رفتار مناسب با معلولان گفت: مدیران شهری باید در راستای احقاق حقوق معلولان تلاش کنند تا شاهد مشارکت پررنگ این قشر در فعالیتهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و ... شهر باشیم.

این مسئول توضیح داد: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج نیز به فراخور امکانات خود برنامه ها و طرحهای ویژه ای برای تحقق هدف مذکور در دستور کار دارد.

 فرزانه سیداسحقی

شهرداری کرج خط بریل
تعداد دفعات مشاهده شده : 615
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.