/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 65186
تاریخ ثبت : 1397/10/19-16:38

مشارکت بخش خصوصی برای ساماندهی تپه مرادآب

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج بر ضرورت تشکیل کارگاه تخصصی با محوریت ساماندهی تپه مرادآب تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احدالله احمدی پرگو در جلسه‌ای با محوریت ساماندهی تپه مرادآب اظهار کرد: طی سال‌های گذشته شهرداری کرج با هدف بازآفرینی شهری پایدار، نوسازی و بهسازی مسکن و خدمات پیرامونی آن در منطقه مرادآب طرح های مختلفی را اجرایی کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به هزینه بر بودن ساماندهی تپه مرادآب، شهرداری برای اجرا و پیاده سازی طرح‌های تعریف شده در این منطقه  از توان بخش خصوصی استفاده می‌کند.

پرگو ابراز کرد: بر این اساس بنا شده در گام نخست، مقدمات نقشه برداری و ... درخصوص واگذاری عرصه موسوم به بلوکهای 40 و 44 که قبلا توسط شهرداری و مدیریت ساماندهی تپه مرادآب  آزادسازی شده ، به بخش خصوصی انجام شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج توضیح داد: بعد از این فرایند، این بلوک‌ها برای اخذ سند مالکیت و ارزیابی قیمت زمین و اخذ پروانه ساختمانی به سرمایه گذار تحویل داده می‌شود.

وی با تاکید بر تعامل بین بخشی برای حل مشکلات این طرح افزود: با توجه به ماهیت کار در بافت این منطقه و به جهت رصد پروژه و رفع معضلات و موانع موجود در بافت مذکور، بنا شده کارگروهی تخصصی متشکل از نمایندگان حوزه های مختلف از قبیل منطقه یک شهرداری کرج، اداره کل املاک و مستغلات، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری،سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و سرمایه گذار تشکیل شود.

این مسئول توضیح داد: بدون شک با تشکیل این کارگروه، پیشبرد اهداف این پروژه مورد با سرعت بیشتری انجام می‌شود.


 
 
 
 
 
 
 
 

 
المیرا دادمهر 

شهرداری شهرداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 675
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.