/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64849
تاریخ ثبت : 1397/09/17-11:04

ورزش همگانی به رشد اجتماعی جوامع کمک می کند

رییس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج، گفت: ورزش‌ همگانی علاوه برسلامت روح و جسم، زمینه ساز نشاط اجتماعی است.
 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رحیم خستو در حاشیه همایش دوچرخه سواری که به مناسبت روزدانشجو و با هدف توسعه ورزش همگانی در پارک جهان نما برگزار شد، افزود:  توجه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به برگزاری چنین همایش هایی در پارک‌ها و بوستان های شهر، شایسته قدردانی است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج ورزش را زمینه‌ساز تقویت ارتباطات اجتماعی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جوامع دانست و یادآور شد: برگزاری چنین برنامه هایی می تواند توجه به موضوع محله محوری که یکی از اولویت های شورای پنجم است را تقویت کند.

رییس کمیسیون هنر و ارتباطات با اشاره به نقش ورزش همگانی در جوامع امروزی و ضرورتِ حمایت از آن، گفت: ورزش‌ همگانی علاوه بر تضمین سلامت روح و جسم به ایجاد نشاط اجتماعی کمک می کند.


روز گذشته همزمان با روز دانشجو و با هدف توسعه ورزش همگانی به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج و با همکاری هیات دوچرخه سواری استان البرز همایش دوچرخه سواری در پارک جهان نما برگزار شد.

مصطفی فراغت

شورای شهر کرج همایش دوچرخه سواری ورزش همگانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 254
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.