/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64835
تاریخ ثبت : 1397/09/15-12:49

پروژه روکش آسفالت راستگرد شمال غرب تقاطع باغستان _ ماهان در حال انجام است

معاون اجرایی و عمران شهری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از اجرای عملیات روکش آسفالت پروژه راستگرد شمال غرب تقاطع باغستان- ماهان در جریان ایجاد انحراف ترافیکی، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن پاکاری با اعلام این خبر افزود: اجرای عملیات روکش آسفالت پروژه راستگرد شمال غرب تقاطع باغستان _ ماهان با هدف سرعت بخشیدن به اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان _ باغستان و عملیات خاکی و بتن ریزی پروژه در حال انجام است.

وی اظهار داشت: تا کنون بیش از 260 تن آسفالت جهت روکش آسفالت پروژه راستگرد شمال غرب تقاطع مذکور صرف شده است که با توجه به نامساعد بودن شرایط جوی و آب و هوایی ادامه اجرای عملیات موقتا متوقف شده است و به محظ مساعد شدن شرایط جوی و آب و هوایی ادامه این فعالیت از سر گرفته می شود.

این مسئول در ادامه به ایجاد انحراف مسیر در این تقاطع اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای عملیات مکانیزه آسفالت در این محدوده در راستای ارایه خدمات و تسهیل در عبور و مرور شهروندان در حال اجراست.

پاکاری یادآور شد: پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان _ باغستان از جمله پروژه هایی است که موجبات کاهش اتلاف وقت شهروندان در عبور و مرور شرق به غرب را فراهم خواهد کرد و با تکمیل این تقاطع و ایجاد دسترسی از بلوار سربازان گمنام به سمت بلوار امام خمینی (ره) (محدوده ماهان – حصارک)، بار ترافیکی خیابان شهید بهشتی حدفاصل سه راه رجایی شهر تا پل حصارک به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت.

 
 
 

نازنین فرضی زاده

سازمان عمران شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 201
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.