/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64822
تاریخ ثبت : 1397/09/14-14:13

اجرای عملیات بهسازی و آزادسازی حریم مسیر تندرستی نهر دلمبر انجام شد

رییس اداره فنی و طراحی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرج از اجرای عملیات بهسازی و آزادسازی حریم مسیر تندرستی نهر دلمبر خبر داد.
محسن روشن اردکانی در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: عملیات بهسازی مسیر تندرستی و آزادسازی حریم نهر دلمبر واقع در انتهای لاله 1 و 2 باغستان غربی انجام شد.

رییس اداره فنی و طراحی سازمان این عملیات را شامل تخریب و آزاد سازی سازه های متصرف غیر قانونی در سال های گذشته عنوان کرد و گفت: آزاد سازی مسیر مذکور با ورود و دستور مستقیم دادستانی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در پاییز امسال، سطحی متروکه در حدود پنج هزار متر مربع که به محل تجمع نخاله تبدیل شده بود پس از آزاد سازی و عملیات بهسازی  جهت کاشت گل و گیاه و توسعه فضای سبز شهری در اختیار سازمان قرار گرفته  و در حال حاضر ظرفیت ایجاد یک پارک محله ای کوچک در این حریم میسر شده است.

این مسئول افزود: پروژه مسیر تندرستی و پیست دوچرخه سواری همچنین بهسازی و ایجاد فضای سبز در حاشیه نهر دلمبر به طول 2 کیلومتر از لاله 1 تا دهکده تفریحی گردشگری باغستان ازاواسط سال 96 آغاز و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهار داشت: در این محدوده یک پل فلزی با کاربری پیاده رو به صورت کمانه ای و با سیستم خرپایی به طول 25 و عرض 4 مترایجاد شده تا علاوه بر ایجاد زیبایی بصری امکان ایجاد ارتباط به مسیر تندرستی  برای ساکنین این منطقه فراهم شود.
  


نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 248
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.