/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64819
تاریخ ثبت : 1397/09/14-13:45

عملیات روکش آسفالت کمربندی مهرشهر و انتهای بلوار نمازی خواه به اتمام رسید

سرپرست سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از اتمام عملیات آسفالت کمربندی مهرشهر و انتهای بلوار نمازی خواه خبر داد.
علیرضا عاقلی در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: به منظور تقویت زیرساخت ها و بالا بردن کیفیت آسفالت، سازمان عمران اقدام به اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح مناطق 10 گانه کرج کرده است.

وی افزود: اتمام اجرای عملیات روکش آسفالت کمربندی مهرشهر کرج، حدفاصل ریل راه آهن تا بلوار دانش به همت عوامل سازمان به اتمام رسیده است.

این مسئول با بیان اینکه این پروژه با تناژ مصرفی قریب به 2 هزار تن آسفالت به اتمام رسید، خاطرنشان کرد: اجرای عملیات مکانیزه آسفالت در این محدوده در راستای ارایه خدمات و تسهیل در عبور و مرور شهروندان همچنین بهسازی و ترمیم آسفالت عملیاتی شده است.

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج همچنین از اتمام اجرای عملیات آسفالت انتهای بلوار نمازی خواه، واقع در منطقه 2 شهرداری کرج، یاد کرد.

این مسئول با بیان اینکه این پروژه با تناژ مصرفی قریب به 500 تن آسفالت به اتمام رسیده است، خاطرنشان کرد: اجرای عملیات مکانیزه آسفالت در این محدوده طی 2 روز کاری و با توجه به مساعد بودن شرایط جوی و آب و هوایی عملیاتی شده است.

 

نازنین فرضی زاده

عمران بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 222
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.