/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64812
تاریخ ثبت : 1397/09/13-13:51

ضرورت تدوین طرح جامع سرمایه گذاری در کرج

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی بر ضرورت تدوین طرح جامع سرمایه گذاری برای پیشبرد اهداف این حوزه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آرش ارشد در نشست با مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری و معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و تعدادی از سرمايه گذاران، اظهار كرد: بهره‌وری از کارایی و جذب سرمايه گذاران بخش خصوصي نقش به سزایی در رونق اقتصادی و توسعه زیرساخت‌های شهری دارد.

این مسئول در ادامه با اشاره به ضرورت تهیه طرح جامع سرمایه گذاری شهر کرج افزود: مبتنی بر نیازهای مختلف ساکنین و منطبق بر سند چشم انداز،  اهداف این سازمان تدوین شده ولی جای خالی طرح جامع سرمایه گذاری برای تسریع در پیشبرد این اهداف احساس می‌شود.

ارشد تصریح کرد: با توجه به رویکرد شهرداری و شورای شهر در اهتمام به موضوع سرمایه گذاری و ضرورت کوتاه‌تر شدن فرآیند قانونی در اجرای اهداف این حوزه،طرح جامع سرمایه گذاری کرج باید هر چه زودتر تدوین شود.

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی افزود: مدیریت شهری در تعادل بخشی به درآمد، هزینه و ارائه خدمات مطلوب و شایسته، مشارکت بخش خصوصی را بیش از پیش مورد توجه قرار مي دهد.

ارشد بيان كرد: در جذب سرمایه‌گذار باید علاوه بر منافع شهر و شهرداری، منافع سرمایه‌گذار را هم درنظر گرفت.

وی گفت: باید حمایت‌های لازم از بخش خصوصی برای اخذ مجوز برای اجرای طرح‌های مختلف صورت بگیرد تا آنان درگیر بروکراسی اداری نشوند.


 


  
فرزانه سیداسحقی

سازمان سرمایه گذاری حمایت دکتر ارشد
تعداد دفعات مشاهده شده : 260
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.