/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 64778
تاریخ ثبت : 1397/09/11-13:58

ستاد اقامه نماز شهرداری کرج رتبه اول استانی و کشوری را کسب کرد

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری کرج گفت: ستاد اقامه نماز شهرداری کرج در انجام فریضه الهی نماز، برای دومین سال متوالی توانست رتبه اول استانی و رتبه اول کشوری را کسب کند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت الاسلام رمضان حسامی اظهار کرد: شهرداری کرج در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و بر اساس مولفه‌ها و شاخص‌های تبیینی در جدول ارزیابی از عملکرد ادارات و سازمان‌ها، از سوی ستاد اقامه نماز استان در سال 95 رتبه اول استانی و رتبه دوم کشوری را کسب کرده است.

این مسئول تصریح کرد: براساس ارزیابی صورت گرفته از فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی در انجام فریضه الهی نماز و ترویج و توسعه فرهنگ نماز توسط ستاد اقامه نماز استان البرز و کشور، شهرداری کرج سال گذشته هم به عنوان دستگاه برتر حائز رتبه اول در میان دستگاه‌های اجرایی استان و کشور شناخته شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری کرج با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ نماز بین کارکنان و حضور آن‌ها در نماز جماعت اول وقت و تشویق پرسنل به نماز گامی موثر برای تحقق سلامت کارکنان است،یادآور شد: ترویج و توسعه فرهنگ نماز بین کارکنان مناطق و سازمان ها نقش موثری در افزایش سلامت اداری، تکریم ارباب رجوع و سالم سازی محیط اداری دارد.

حجت الاسلام حسامی مناسب سازی فضای نمازخانه ها در ادارات را ضروری عنوان کرد و افزود: در این راستا در تمام مناطق 10 گانه شهرداری، سازمانها و شهرداری مرکز نماز خانه دایر شده است و 32 امام جماعت فریضه الهی نماز را برپا می کنند.

وی گفت: نمازخانه‌های شهرداری متناسب و در شأن این فریضه الهی آماده سازی شده و امیدواریم که در سال جاری شاهد افزایش تعداد نمازگزارن در مجموعه مدیریت شهری باشیم.
 
 


فرزانه سیداسحقی

 


 


 


کسب رتبه اول نماز شهرداری کرج ستاد اقامه نماز
تعداد دفعات مشاهده شده : 275
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.