/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64776
تاریخ ثبت : 1397/09/11-13:31

بار ترافیکی میدان میوه و تره بار شهرداری کرج کنترل می شود

ساماندهی و کنترل بار ترافیکی میدان میوه و تره بار شهرداری کرج در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در صد و پنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، لایحه ای در خصوص افزایش عوارض خودروهای ورودی به میدان میوه و تره بار به منظور ساماندهی و کنترل بار ترافیکی مطرح شد.

بر اساس لایحه ارایه شده به شورا، اخذ ورودی از خودروها اینگونه مطرح شد که وانت و سواری ۵۰۰ تومان، کامیونت و مینی بوس ۷۵۰ تومان، اتوبوس و کامیون هزار و ۵۰۰ تومان و تریلرها هزار و ۸۰۰ تومان به ازای هر ساعت پرداخت کنند.

 رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در این خصوص، اظهار کرد: آخرین تعرفه بهای خدمات مربوط به سال ۹۴ است و ضروری است با افزایش هزینه ها تعرفه ها نیز افزایش یابد.

عباس وحیدی با اشاره به اینکه برخی خودروها توقف زیادی در میدان میوه و تره بار دارند و موجب ترافیک و ایجاد مشکل در خدمت رسانی شده اند، افزود: تصمیم گرفته شد به شیوه احتساب هزینه پارکینگی کار کنیم و به منظور کنترل بیشتر، برای همه خودروها ساعت ورود و خروج منظور شود.

وحیدی همچنین از توقف برخی خودروها جلوی ورودی میدان میوه و تره بار یاد کرد و با بیان اینکه توقف آن ها موجب ایجاد سد معبر می شود، گفت: طبق برنامه ریزی ها از توقف این خودروها جلوگیری خواهد شد.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، ادامه داد: هدف از ارایه لایحه مذکور علاوه بر کنترل خودروها و جلوگیری از ترافیک، رسیدن به آمار شفاف تر در خصوص رفت و آمدها همچنین افزایش درآمد است.

وی افزود: طبق لایحه، خودروهای سواری از پرداخت عوارض معاف می شوند.

 
نازنین فرضی زاده

شورا شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 197
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.