/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64754
تاریخ ثبت : 1397/09/10-13:27

وظیفه سنگین شهرداری در روان سازی ترافیک درون شهری/ روند پیشرفت بزرگراه شمالی رضایت بخش است

سرپرست استانداری البرز گفت: در کنار مجموعه مدیریت شهری کرج هستیم.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عزیز الله شهبازی در نشست با مشاورین و پیمانکار پروژه بزرگراه شمالی کرج، ضمن قدردانی از عملکرد علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج، اظهار کرد: انتصاب علی اصغر کمالی زاده به عنوان شهردار کرج شور و انگیزه بالایی در مجموعه مدیریت شهری ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: امید است با حضور این نیروی جوان در محوریت بدنه شهرداری، طرح‌ها و پروژه‌های مختلف شهر با سرعت بیشتری تکمیل شوند.

سرپرست استانداری البرز در ادامه با اشاره به وضعیت پروژه بزرگراه شمالی افزود: شهرداری کرج در اجرای پروژه بزرگراه شمالی متحمل هزینه‌های بالایی شده است.

وی افزود: علی رغم همه مشکلات، این پروژه پیشرفت فیزیکی خوبی طی هفته‌های گذشته داشته است.
.
سرپرست استانداری البرز با اشاره به منابع اندک شهرداری کرج در اجرای پروژه بزرگراه شمالی کرج، تصریح کرد: شهرداری مامویت سنگینی در روان سازی ترافیک درون شهری دارد و از دستگاه‌های اجرایی استان انتظار می‌رود در انجام این ماموریت به این نهاد کمک کنند.

شهبازی با تاکید بر اینکه بهره‌مندی از مساعدت‌های ملی برای تامین بخشی از اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه بزرگراه شمالی نقش تاثیرگذاری خواهد داشت، گفت: در وهله نخست باید دید آیا ساز و کار قانونی برای اخذ این دسته از مسادعدت ها وجود دارد یا نه.

این مسئول با تاکید بر اینکه در کنار مجموعه مدیریت شهری کرج هستیم، اظهار کرد: استانداری البرز برای افزایش آرامش و رضایت شهروندان در کنار شهرداری کرج خواهد بود.


 

ستاره محمدی

شهرداری کرج عمران بزرگراه شمالی
تعداد دفعات مشاهده شده : 225
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.