/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 64713
تاریخ ثبت : 1397/09/07-13:10

شهرداری کرج ماهانه 45 میلیارد تومان حقوق می دهد/ حقوق و مزایای پرسنل هیچگاه به تعویق نیافتاده است

مدیرکل مالی شهرداری کرج، گفت : با ساماندهی درآمدهای تبلیغاتی بخش عمده از هزینه های مناطق تامین می شود.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد احمدی با اشاره به اخذ تسهیلات برای اجرای پروژه های عمرانی با مصوبه شورای اسلامی شهر کرج در سال 92، اظهار کرد: این تصمیم موجب شکوفایی بخش عمران و احداث پروژه های بزرگی نظیر زیرگذر شهدای دانش آموز، پروژه شهدای ارتش و بلوار جانبازان شد.

وی با اعلام اینکه این تسهیلات صرفا در رابطه با اجرای پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار گرفت و  ریالی از این تسهیلات صرف هزینه های جاری نشده است، افزود: با توجه به شرایط حاکم در جامعه باز پرداخت تسهیلات با مانع و مشکلات عدیده ای روبرو شده که به نظر می رسد تنها راه برون رفت از این مسائل استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

مدیرکل مالی شهرداری کرج در ادامه با اشاره به اینکه با مصوبه شورای اسلامی شهر می توان در ازای صدور پروانه های ساختمانی و واگذاری اراضی قابل مزایده نسبت به حل و فصل بدهی های موجود اقدام کرد، گفت: بدهی شهرداری کرج به بانک شهر 550 میلیارد تومان، شهر آتیه 100 میلیارد تومان، اوراق مشارکت 100 میلیارد تومان، تهاتر 300 میلیارد تومان، نقدی 100 میلیارد تومان و 400 میلیارد تومان میزان تعهدات آتی این مجموعه برآورد شده است.

به گفته احمدی با قبول بدهی شهرداری توسط سرمایه گذاران متقاضی سود سالانه تسهیلات بانک شهر به مبلغ 70 میلیارد تومان متوقف و این مبلغ صرف اجرای پروژه های عمرانی خواهد شد.

وی ادامه داد: شهرداری کرج در مقابل بدهی های خود حدود 800 میلیارد تومان از محل جرایم کمیسیون ماده 100، 400 میلیارد تومان از محل عوارض نوسازی، 300 میلیارد تومان از محل درآمد اصناف، 300 میلیارد تومان چک برگشتی، یک هزار میلیارد تومان ارزش افزوده بر روی اراضی مورد تملک شهرداری و 223 میلیارد تومان از اداره دارایی طلب کار است.

مدیرکل مالی شهرداری کرج تاکید کرد: شهرداری کرج از ظرفیت های بالایی برخوردار است که می تواند با کمک دستگاه هایی نظیر شورای اسلامی شهر، قوه قضاییه و سایر حوزه های مرتبط نسبت به استفاده از این پتانسیل ها اقدام کند.

احمدی با بیان اینکه متاسفانه درآمد تبلیغات شهری در کرج ساماندهی شده نیست، افزود: با ساماندهی درآمدهای تبلیغات شهری توسط یک متولی می توان بخش عمده هزینه های مناطق را تامین کرد.

وی با بیان اینکه مجموع تعداد پرسنل در بدنه شهرداری کرج 13 هزار نفر است که میزان حقوق ماهانه این افراد در ماه به 45 میلیارد تومان می رسد، گفت: در این سال ها اجازه نداده ایم حقوق پرسنل به تعویق بیفتد، خوشبختانه حقوق و مزایای کارکنان به صورت کامل پرداخت شده و معوقه ای در سیستم وجود ندارد.

 

ستاره محمدی

شهرداری کرج مالی سرمایه گذار
تعداد دفعات مشاهده شده : 427
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.