/ - 1398/01/02 - . جمعه - 3/22/2019
کد مطلب : 64459
تاریخ ثبت : 1397/08/18-10:27
عاقلی خبر داد؛
اجرای عملیات خط کشی محوری در مناطق 6 و7 شهرداری کرج

سرپرست سازمان عمران وباز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از اجرای عملیات خط کشی محوری در سطح معابر مناطق 6 و 7شهرداری کرج خبر داد و افزود: اجرای این عملیات با هدف افزایش ضریب ایمنی در سطح شهر صورت گرفت.
علیرضا عاقلی در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر افزود: این عملیات شامل اجرای خط کشی محوری در مسیر شمال به جنوب بلوار باغستان در محدوده منطقه 6 شهرداری کرج جمعا به طول هشت هزار و 600 متر به صورت ممتد و منقطع، خیابان قائم (داریوش ) به صورت دوبل ممتد، بلوار بیهقی در محدوده منطقه 7 به طول پنج هزار و 250 متر، خیابان اصلی رجایی شهر (خیابان آزادی)  جمعا شش هزار متر ممتد و منقطع و مسیر شمال به جنوب خیابان استقلال در منطقه 7 شهرداری کرج به طول یک هزار و 800 متر به صورت ممتد و منقطع می باشد.

این مسئول با بیان اینکه خط کشی خیابان جزو مبلمان شهری محسوب می‌شود، اظهار داشت: خط کشی معابر یکی از اقدامات اصلی این سازمان در راستای ایمنی و نظم دهی به ترافیک شهر است؛ لذا این امر تاثیر بسزایی در نظم ترافیکی و کاهش تصادفات دارد.

وی عنوان کرد: عملیات خط کشی این معابر با رعایت استاندارد معابر شهری و با استفاده از یک دستگاه خط کشی تمام اتوماتیک و توسط نیروهای ترافیکی سازمان انجام شده است. نازنین فرضی زاده

عمران بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 228
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.