/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 64448
تاریخ ثبت : 1397/08/15-08:21

آغازعملیات جدول گذاری در خیابان های منطقه یک شهرداری

مدیر منطقه یک شهرداری کرج از آغاز عملیات جدول گذاری در خیابان های این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی سلطانی مقدم در ارتباط با فعالیت های اخیر عمرانی منطقه اظهار کرد: کلان‌شهر کرج شهری است رو به آبادانی و پیشرفت چشمگیر به ویژه در دهه اخیر این آبادانی و  توسعه زیرساخت‌ها شتاب بیشتری گرفته است.

وی توسعه عمرانی را یکی از نشانه‌های توسعه شهری عنوان کرد و گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی یکی از ضرورت‌ها به ویژه د‌‌‌ر کلان‌شهرها مطرح است.

مدیر منطقه یک شهرداری کرج افزود: بر این اساس  با تلاش همکاران زحمتکش اداره عمران نیز در محدوده خیابان شهید سبکرو عملیات جدول گذاری به طول 300 متر در حال انجام است.

سلطانی مقدم تصریح کرد: در این عملیات که با هدف جمع آوری آب های سطحی و بهبود وضعیت زیست محیطی اجرا می شود، کلیه جداول فرسوده جمع آوری و تبدیل به جداول کتابی می شود.

وی از انجام عملیات جدول گذاری خیابان شهید پالیزپیشه خبر داد و بیان کرد: عملیات جدولگذاری در محدوده خیابان هفت تیر در حال انجام است.

وی افزود: در این عملیات که با هدف جمع آوری آب های سطحی و بهبود وضعیت زیست محیطی اجرا می شود، کلیه جداول فرسوده جمع آوری و و تبدیل به جداول کتابی می شود.
 
سلطانی مقدم به عملیات جدول گذاری خیابان شهید شاکری اشاره کرد و یادآور شد: طی روزهای آتی در محدوده خیابان هفت تیر عملیات جدول گذاری به طول 300 متر در حال انجام خواهد بود .
 
فرزانه سیداسحقی

شهرداری منطقه یک کرج بهسازی خیابان ها سلطانی مقدم
تعداد دفعات مشاهده شده : 285
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.