/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 64438
تاریخ ثبت : 1397/08/14-09:31

آمادگی شهرداری کرج برای خدمات زمستانی/ نگران برف و باران نیستیم

معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: تمام مناطق شهرداری به دستگاه شن کش و گریدر مجهز می‌شوند.
حسن مدیرروستا در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به آمادگی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج برای ارائه خدمات زمستانی به شهروندان اظهار کرد: تا کنون نیاز مناطق مختلف شهرداری به ماسه و نمک احصاء شده و مکاتبات لازم برای تامین تناژهای مورد نظر صورت گرفته است.

معاون خدمات شری شهرداری کرج ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده امسال برای تامین شن و نمک کافی برای مخازن موجود سطح شهر با مشکلی مواجه نخواهیم بود.

وی با اشاره به تامین تجهیزات و ماشین آلات زمستانی افزود: در حال حاضر تمامی مناطق شهرداری کرج به دستگاه نمک پاش مجهز هستند.

مدیروستا توضیح داد: تنها دو منطقه شهرداری فاقد گریدر هستند که با شروع فصل بارش نیاز این دو منطقه نیز برطرف می‌شود و برای برف روبی سطح شهر با مشکلی مواجه نخواهیم بود.

این مسئول با اشاره به اینکه در صورت تامین اعتبار تعداد دستگاهها و ماشین آلات زمستانی شهرداری افزایش می یابد، اظهار کرد: بدون شک هرچقدر  تعداد ماشین آلات و تجهیزات زمستانی شهر بیشتر باشد، خدمات رسانی به شهروندان با سرعت و کیفیت بیشتری انجام می‌شود.

مدیر روستا با اشاره به وضعیت سایر تجهیزات زمستانی معاونت خدمات شهری افزود: وضعیت همه پمپ‌های آب موجود  بررسی شده و قرار است چند پمپ آب با دبی بالا برای مواقع آبگرفتگی شدید خریداری شود.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: با مکاتبات انجام شده با معاونت عمرانی، مناطقی که نیاز به احداث چاه‌های جذبی بوده احصاء شده و عملیات مرمت و بازسازی اغلب چاه‌ها نیز به اتمام رسیده است.

وی گفت: شهرداری کرج برای استقبال از زمستان آماده است و امید است با بهره گیری از تجهیزات و نیروی انسانی ماهر شهروندان از بارش‌های زمستانی لذت ببرند.

 

المیرا دادمهر

خدمات شهری شهرداری کرج امادگی زمستانی
تعداد دفعات مشاهده شده : 329
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.