/ - 1398/01/02 - . جمعه - 3/22/2019
کد مطلب : 64434
تاریخ ثبت : 1397/08/13-16:57
رییس سازمان آرامستان های شهرداری کرج خبرداد؛
هوشمند سازی و اصالت اسناد قبور با درج رمزینه

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج از هوشمند سازی و اصالت سند مالکیت قبور با درج رمزینه (بارکد) خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حمیدرضا عسگری با اعلام این خبر افزود: سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج مطابق با اهداف و سیاست های شورای پنجم ومدیریت شهری کرج در مسیر امیدافزایی، شفافیت و خدمت رسانی به شهروندان گام برداشته و توسعه خدمات الکترونیک یکی از سرفصل های مهم این اقدامات است. 

وی ادامه داد: درج رمزینه  بر روی اسناد مالکیت قبور در این سازمان انجام شده است به نحوی که با اسکن این بارکد با تلفن همراه می توان از اصالت سند و نشانی دقیق قبور اطمینان حاصل کرد.

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: به هر نوع نمایش تصویری بر روی سطوح که اطلاعات آن را بتوان توسط یک پویشگر نوری از قبیل تلفن همراه ، دوربین و ... بازخوانی کرد، رمزینه یا بارکد (Qr code ) می گویند.

این مسئول یادآور شد: این اقدام همسو با توسعه خدمات الکترونیک، ارتقای بهره وری سازمانی، امنیت و جلب رضایت مشتری انجام پذیرفت که  در همین راستا علاوه بر حک بارکد، نصب هولوگرام و تغییر شکل ظاهری اسناد نیز صورت گرفت.

عسگری با بیان آن که این سازمان در نظر دارد با استفاده از این فناوری به معرفی شهدا، هنرمندان و نام داران بپردازد، تصریح کرد: با درج رمزینه بر سنگ مزار این عزیزان اطلاعاتی از قبیل (زندگی نامه، آثار، وصیت نامه، تصاویر و ...) در اختیار شهروندان گذاشته می شود.

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج با تاکید بر این موضوع که تکریم ارباب رجوع از اولویت های سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج به شمار می رود، گفت: اینفوگرافیِ مراحل اداری از بدو ورود متوفی تا لحظه دفن یکی دیگر از اقداماتی است که در این سازمان انجام شده است.   نازنین فرضی زاده 
آرامستان ها شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 258
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.