/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 64428
تاریخ ثبت : 1397/08/13-13:35

بهره برداری از نرم افزار بومی و جامع پایش دوربین های نظارتی

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج از طراحی و بهره برداری از نرم افزار جامع پایش دوربین های نظارتی به شکل کاملاً بومی خبر داد.
محمد حاجی جعفری در گفت‌وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: با توجه به تاکید شهردار مبنی بر توسعه و هوشمندسازی فرآیندهای کاری، مرکز کنترل ترافیک با همکاری سازمان فاوا اقدام به طراحی نرم افزاری جامع در خصوص بهره برداری از دوربین های نظارتی نموده که استفاده از آن کیفیت بهره برداری از دوربین‌های سطح شهر را از سوی اپراتورها و پلیس افزایش خواهد داد.

وی ادامه داد: با طراحی این نرم افزار کلیه دوربین های سطح شهر و مشخصات کاربردی آن بر روی نقشه شهری جانمایی و بصورت همزمان ترافیک شهری نیز بر روی این نقشه بارگزاری می‌شود.

وی ابراز کرد: با توجه به گستره و وسعت شهر و همچنین افزایش دوربین‌های نظارتی، رصد و مدیریت دوربین ها با استفاده از این نرم افزار به صورت کاملاً بومی انجام می‌شود.

این مسئول توضیح داد: از امتیازات این نرم افزار طراحی آن با تکیه بر توانمندی کارشناسان شهرداری بوده که با توجه به نمونه های آماده آن که قالباً خارجی هستند، صرفه جویی اقتصادی قابل توجهی برای شهرداری به همراه دارد.

حاجی جعفری  افزود: با گذشت زمان و بررسی نیازهای مرکز کنترل ترافیک، کلیه نرم افزارهای مورد بهره برداری به روزرسانی می‌شود.

وی گفت: بدون شک این اقدام زمینه استفاده نرم افزاری از کلیه تجهیزات خریداری و نصب شده را در راستای رسیدن به آمار و اطلاعات شهری‌که رکن اصلی در مدیریت و برنامه ریزی‌های ترافیکی است را فراهم می‌کند.
المیرا دادمهر

ترافیک شهرداری کرج بومی سازی نرم افزار
تعداد دفعات مشاهده شده : 264
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.