/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 64423
تاریخ ثبت : 1397/08/13-11:50

کسر بودجه احداث سایت‌های اسکان اضطراری منطقی نیست

عضو شورای شهر کرج گفت: با توجه به حادثه خیز بودن کرج، کسر بودجه احداث سایت های اسکان وسکوهای بتنی اضطراری منطقی نیست.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج،حسین محمدی در نود و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر کرج با لایحه تخصیص دو میلیارد تومان برای خریداری سطل زباله مکانیزه مخالفت کردند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج، ادامه داد: بر اساس این لایحه بنا بود شهرداری برای خرید سطل‌های زباله مکانیزه، این دو میلیارد تومان را از ردیف اعتباری ساخت سایت‌های اسکان و سکوهای بتنی اضطراری هزینه کند.

وی توضیح داد: با توجه به حادثه خیز بودن کرج و تجربه حوادثی مثل وقوع زلزله در سال گذشته، این هزینه کرد به هیچ وجه معقول و منطقی نیست.

رییس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر کرج، افزود: شهرداری باید در حوزه مدیریت پسماند و خدمات شهری نقشه راه مدونی تدوین کند و طرح‌ها و برنامه‌های خود را به صورت مشخص ارائه دهد.

این مسئول افزود: مصلحت  شهر و شهروندان اولویت اول شورا است به همین دلیل امکان مخالف اعضا با برخی لوایحی که از سوی شهرداری ارائه می‌شود وجود دارد و بنا نیست همه لوایح مورد تایید قرار بگیرد.

 محمدی یادآور شد: با توجه به اهمیت و ضرورت احداث و تکمیل سایت اسکان اضطراری، تخصیص اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه در سال جاری ضروری به نظر می‌رسد.


فرزانه سیداسحقی

شورای شهر کرج جلسه 99 محمدی
تعداد دفعات مشاهده شده : 234
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.