/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 64414
تاریخ ثبت : 1397/08/12-14:19

بودجه های فرهنگی صرف آموزشِ مهارت به افراد شود

رییس ستاد اقامه نماز "فقر مهارتی" را مهمترین مساله بیکاری جوانان عنوان کرد و گفت: بودجه های فرهنگی را باید صرف آموزش مهارت و کارآفرینی به افراد بی مهارت شود.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حجت‌الاسلام محسن قرائتی پیش از ظهر امروز در برنامه اخلاق در خانواده در جمع پرسنل شهرداری کرج که در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، اظهارکرد: بودجه فرهنگی را برای آموزش به جوانانِ فاقد مهارت هزینه کرد تا مهارت بیاموزند.

رییس ستاد اقامه نماز با بیان اینکه آموزش و پرورش باید به دنبال آموزش مهارت به افراد باشد، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود اگر مهارت وجود نداشته باشد مشکلات چند برابر خواهد شد.

وی ادامه داد: طی چند ماه اخیر شعار من این بوده که باید خاک آموزش و پرورش عوض شود و گرنه با این دیپلمه و لیسانسه های بدون مهارت کاری از پیش نخواهیم برد.


آیین همسرداری باید به عنوان یک درس در دانشگاه ها و مدارس تدریس شود
رییس ستاد اقامه نماز با اشاره به اینکه ازدواج اگر برای خدا باشند علاقه مندی در پی دارد، گفت: تشکیل خانواده اگر بر مبنای چیزی جز رضای خدا باشد از هم می پاشد.

وی بیان کرد: دروس زیادی در مدارس تدریس می شود اما آیین همسرداری باید به عنوان یک درس در دانشگاه ها و مدارس تدریس شود.

حجت‌الاسلام قرائتی با بیان اینکه توحید در ازدواج کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: ارزش و ضد ارزش باید از هم جدا شوند و قلب ها و اخلاق‌ها باید با هم جور باشند.

وی با بیان اینکه چشم و هم چشمی در زندگی‌ها زیاد شده است، عنوان کرد: علاوه بر این که آیین همسرداری باید در کتب دختران دبیرستانی و دانشگاهی تدریس شود خیلی از فیلم‌ها و درس های غیر ضروری نیز باید از برنامه‌های روزمره، حذف شود.

گفتنی است این برنامه با همکاری اداره آموزش شهرداری کرج، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و حوزه 8 حضرت سیدالشهدا (ع) با حضور جمعی از پرسنل شهرداری کرج و آموزش و پرورش برگزار شد.


 
 
 
 
 
 
 


فرزانه سیداسحقی

شهرداری کرج محسن قرائتی
تعداد دفعات مشاهده شده : 286
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.