/ - 1398/01/02 - . جمعه - 3/22/2019
کد مطلب : 64407
تاریخ ثبت : 1397/08/10-12:28

دیدار با خانواده شهدا باید به فرهنگ تبدیل شود/ معارفه رسمی شهردار به زودی انجام می‌شود

نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: خانواده های معظم شهدا اعتبار و آبروی شهر هستند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور وحیدی در دیدار با خانواده شهید فهمیده، اظهار کرد: شهدا و رزمندگان چراغ راه هدایت هستند.
 
وی با تاکید بر اینکه دیدار با خانواده شهدا باید به فرهنگ تبدیل شود، یادآور شد: وظیفه داریم به صورت هفتگی ضمن دیدار با خانواده شهدا مشکلات آنان را برطرف کنیم.
 
نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج ادامه داد: خانواده شهید فهمیده و تمام خانواده شهدا آبرو و اعتبار شهر هستند و باید جایگاه والای آنها را حفظ کنیم.
 
وحیدی در ادامه با اشاره به اتحاد و همدلی اعضای شورای شهر، خاطرنشان کرد: شهرداری و شورا وظایفی را بر عهده دارد که این وظایف باید به نحو احسن به انجام برسد‌.
 
این عضو شورا با اشاره به انتخاب شهردار کرج، گفت: علی اصغر کمالی زاده فردی تحصیلکرده، با تجربه و توانمند است که در مجموعه مدیریت شهری رشد کرده است. 
 
نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه در کنار شهر و شهردار خواهیم ماند، گفت: مراسم معارفه رسمی شهردار کرج به زودی برگزار می شود. 
 
در این دیدار برادر شهید محمدحسین فهمیده ضمن قدردانی از عملکرد اعضای شورای شهر کرج برای انتخاب شهردار اصلح، بیان کرد: انتخاب علی اصغر کمالی زاده به عنوان شهردار کرج به توسعه شهر کمک خواهد کرد.
 
 
 ستاره محمدی
شهرداری کرج شهید فهمیده
تعداد دفعات مشاهده شده : 394
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.