/ - 1398/01/02 - . جمعه - 3/22/2019
کد مطلب : 64399
تاریخ ثبت : 1397/08/09-14:11
معاون خدمات شهری شهرداری كرج؛
تدابیر لازم برای فصل بارش و سرما اندیشیده شده است/ کانال ها لایروبی و چاه های جذبی بررسی شده اند

معاون خدمات شهری شهرداری كرج از پیش‌بینی تدابیر لازم برای فصول سرد سال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسن مدير روستا در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی خدمات شهری كه با حضور مدیران ستادی و روسای ادارات برگزار شد، افزود: در مرحله اول و قبل از وقوع بارندگی شهرداری نواحی با امکانات اولیه همچون مخازن نمک و خودروهای سبکِ نمک‌ پاش و پس از اعلام از طریق بی‌سیم، وارد عمل می‌شوند.
 
معاون خدمات شهری شهرداری كرج با اشاره به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر شهری افزود: به منظور هدایت آب های سطحی و پاکسازی جوی و جداول شهری، نیروها در سطح شهر مستقر و در آماده باش کامل هستند.
 
مديرروستا تصريح كرد: نیروهای خدمات شهری برای رفع مشکل آبگرفتگی معابر و باز کردن کانال ها و جداول و جلوگیری از ایجاد مشکل برای تردد شهروندان اقدام به جمع آوری نخاله های ساختمانی، پاکسازی نهرها و جوی روان آب ها در سطح شهر کرده اند.
 
معاون خدمات شهری شهرداری  یادآور شد: خدمات شهری قبل از بارش باران با آمادگی کامل و آماده سازی ماشین آلات سبک و سنگین شهر را پوشش داده و با حضور به موقع خود نسبت به مهار آبگرفتگی و کنترل آب های سطحی اقدام خواهند کرد.
 
برگزاري مانور ستاد مدیریت عملیات زمستانی شهرداری كرج  
مديرروستا بيان كرد: مانور ستاد مدیریت عملیات زمستانی شهرداری كرج به منظور اعلام آمادگی تجهیزات و برنامه‌ریزی براي سومين سال متوالی برگزار می‌شود.
 
معاون خدمات شهری شهرداری كرج افزود: هماهنگی لازم در خصوص تجهیزات مانور عملیات زمستانی انجام شده و بررسی و بازدید تیم های عملیاتِ زمستانی مناطق 10 گانه توسط  اداره کل هماهنگی و برنامه ریزی معاونت خدمات شهری در حال انجام است.
 
وي از بررسی کامل کانال ها، نهرها و چاههای جذبی خبر داد و يادآور شد: در اين راستا آموزش عوامل دخیل در عملیات زمستانی معاونین خدمات شهری، جانشین ها، ناظرین عالی، رانندگان گریدر، نمک پاش و کارگران در دستور کار قرار گرفته است.
 
مدیرروستا از ناظرین عالی مناطق 10 گانه خواست تا نظارت  هر چه بیشتر از مناطق خود داشته باشند و لیست نقاط دارای آبگرفتگی مناطق خود را هرچه سریعتر تهیه و به معاونت عمرانی ارسال كنند.
 
به گفته معاون خدمات شهری شهرداری کرج؛ در دستورالعمل های ابلاغ شده کارگران شیفت شب باید از لباس دارای شبرنگ دار استفاده کرده وحتی الامکان در معابر پر خطر از جاروی مکانیزه استفاده شود.
 
 
 
  


فرزانه سیداسحقی

مديرروستا شهرداری كرج مانور
تعداد دفعات مشاهده شده : 474
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.