/ - 1398/01/02 - . جمعه - 3/22/2019
کد مطلب : 64398
تاریخ ثبت : 1397/08/09-13:02

خط کشی معابر با هدف افزایش ضریب ایمنی انجام می شود

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج گفت: خط کشی معابر سطح شهر با هدف افزایش ضریب ایمنی در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
علیرضا عاقلی در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، افزود: خط کشی معابر و خیابان ها از علایم ترافیکی مهم محسوب می شود که نقش بسزایی در کاهش حوادث رانندگی و ایمنی شهروندان داشته و تاثیر بسیاری در روان سازی ترافیک دارد.

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در تشریح مسیرهایی که خط کشی معابر در آن ها صورت گرفته است، افزود: بر این اساس معابر ورودی اتوبان از قزوین به سمت فاز 4 مهرشهر (در محدوده منطقه 6)، از زیرگذر فاز 4 مهرشهر تا تقاطع معلم، از میدان مادر تا 4 راه هفت تیر به صورت رفت و مسیر برگشت و از ابتدای زیرگذر دانش آموز تا میدان مادر، 14 کیلومتر خط کشی ممتد و منقطع با استفاده از ماشین آلات سازمان و توسط نیروهای ترافیک سازمان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه عملیات خط کشی معابر و خیابان‌ها همچنان ادامه دارد، عنوان کرد: رانندگانی که قصد عبور از معبرهای در حال خط کشی را دارند برای حفظ زیبایی معابر شهری در زمان انجام طرح همکاری لازم را داشته باشند. نازنین فرضی زاده

سازمان عمران شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 321
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.