/ - 1398/01/02 - . جمعه - 3/22/2019
کد مطلب : 64382
تاریخ ثبت : 1397/08/07-16:49

ضرورت دستیابی شهرداری کرج به درآمد پایدار/ تعامل با مدیریت شهری فراموش نشود

استاندار البرز بر ضرورت تقویت سیستم حمل و نقل عمومی کرج تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدعلی نجفی در جلسه شورای اداری استان و مراسم ابلاغ حکم شهردار کرج با اشاره به ضرورت تعامل مدیریت شهری با سایر دستگاه‌ها، اظهار کرد: بدون شک بسیاری از مشکلات در سایه همدلی و تعامل مسئولان مرتفع خواهد شد.

وی ادامه داد: در سایه همدلی مدیریت شهری با رئسای دستگاه‌ها و ادارات استان، هم افزایی برای پیشبرد اهداف ایجاد و امور با دقت و سرعت بیشتری پیگیری می‌شود.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود به برخی از مشکلات شهری کرج اشاره کرد و گفت: ساماندهی پسماند امروز به یکی از دغدغه‌های مردم و مسئولان تبدیل شده و از این رو شهرداری باید در این حوزه به طور جدی ورود کند و مشکلات موجود را مرتفع سازد.

نجفی در ادامه با تاکید بر لزوم تلاش شهرداری برای دستیابی به درآمد پایدار افزود: شهرداری باید طرح‌ها و برنامه‌های عملیاتی برای کسب درآمد پایدار را اجرایی کند تا بتواند دربخش درآمد و هزینه به تعادل برسد.

این مسئول در ادامه به لزوم صرفه جویی شهرداری در امور مختلف تاکید کرد و گفت: با صرفه جویی امکان تامین اعتبار لازم برای اجرای پروژه های مختلف شهر فراهم می‌شود.

وی همچنین به وضعیت سیستم حمل و نقل عمومی کرج اشاره کرد و افزود: کرج چند دهه قبل باغشهری زیبا بود ولی در حال حاضر ترافیک و دود چهره این شهر را مخدوش کرده به همین دلیل باید هر چه سریع تر برای تقویت سیستم حمل و نقل عمومی آن فکری کرد.

وی ادامه داد: توسعه سیستم حمل و نقل عمومی مثل قطار شهری، اتوبوس و تاکسی می‌تواند در کاهش مشکل آلودگی هوا و ترافیک موثر واقع شود.

استاندار البرز گفت: خوشبختانه پروژه قطار شهری کرج که مدتها به دلیل برخی مشکلات متوقف شده بود با حضور فعال اعضای شورای اسلامی شهر کرج و پیگیری‌های صورت گرفته در حال انجام است.

وی در پایان افزود: برای تکمیل پروژه‌های درحال اجرا باید سازوکاری برای جذب مشارکت مردم و سرمایه بخش خصوصی اتخاذ شود.


المیرا دادمهر

درآمد پایدار شهرداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 336
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.