/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 64355
تاریخ ثبت : 1397/08/07-09:07

طرح ساماندهی و جمع آوری تابلوهای مازاد در مناطق شهر کرج اجرا شد

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: معاونت زیبا سازی سازمان در راستای بهبودکیفی فضاهای شهری ازحیث تابلوهای تبلیغاتی اقدام به پیرایش و حذف زوائد بصری در مناطق 1 تا 6 شهر کرج کرده است.
پیمان بضاعتی پور در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: همزمان با شروع فصل جدید طرح جهادی جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی مازاد ازتابلوهای تبلیغاتی این سازمان کلید خورد.

سرپرست سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، اضافه کرد: از مجموع 450 مورد تابلوی تبلیغاتی مربوط به شهرداری 150 مورد آن جمع آوری شد و در حال حاضر نیز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به دنبال تدوین طرح ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی شهر است.
 
به گفته بضاعتی پور، به منظور ساماندهی وحذف زوائد بصری از فضاهای عمومی و احترام به حقوق شهروندی و فراهم آوردن چشم انداز بصری زیباتر طرح جمع آوری تابلوهای مازاد در مناطق 1تا 6 نیز اجرایی شد.
 
این مسئول افزود: عملیات اجرایی این طرح شامل جمع آوری تابلوهای مستهلک و خطر ساز در معابر وپیاده رو، تابلوهای LED و تابلو های نما و قاب های خالی، بنر و پلاکارد و تابلوهای هشتی و پایه چراغ ها و... که زمینه ساز بروز آسیب های بصری در شهر بوده که امید است اقدامات فوق  بتواند موحب ارتقای کیفیت فضا و منظر شهری شود.
 


نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 344
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.