/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 64351
تاریخ ثبت : 1397/08/06-09:22

پاکسازی چهره منطقه 12 از تبلیغاتِ غیرمجاز

سرپرست منطقه 12 شهرداری کرج گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی، ایمن سازی و حذف نازیبایی های بصری بیش از هفتاد مورد بنر و تابلوهای غیر مجاز از سطح منطقه جمع آوری شد.
مهرداد فیروزبخت در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری اظهار کرد: حذف زوائد بصری و تابلوهای غیرمجاز و سازه های تبلیغاتی از چهره شهر ضرورتی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
 
وی ضمن اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقا سیما و منظر شهری، همچنین دغدغه ها و مطالبات موجود در زمینه داشتن شهری زیبا و سالم، افزود: طرح جمع آوری بنر و تابلوهای غیر مجاز و حذف زواید فیزیکی به صورت ویژه در دستور کار واحد زیبا سازی منطقه قراردارد و با جدیت و تلاش مضاعف در حال انجام است.
 
سرپرست منطقه 12 شهرداری کرج با تاکید بر جمع آوری تابلوهای غیر مجاز خاطر نشان کرد: ارایه گزارش های به موقع کارشناسان زیباسازی در خصوص جلوگیری از نصب این تابلوها تاثیر بسزایی در ارتقا زیبایی شهر دارد.

فیروزبخت بیان کرد: با توجه به نصب پلاکاردها و تبلیغات غیر مجاز صنوف و واحدهای تجاری در برخی محورها به منظور زیباسازی منظر شهری، طرح جمع آوری بنر و پلاکاردهای موجود در پیاده روها، تیرهای چراغ برق، جداره ها و نماهای شهری و سازه های تبلیغاتی در رفیوژ میانی خیابان های اصلی در سطح منطقه به صورت مستمر در دستور کار بوده و در حال انجام است.

 

فرزانه سیداسحقی

فیروزبحت منطقه 12 شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 218
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.