/ - 1398/01/02 - . جمعه - 3/22/2019
کد مطلب : 64348
تاریخ ثبت : 1397/08/05-16:13

لزوم بازسازی اتوبوس‌های مستهلک کرج

قائم مقام شهردار کرج از اختصاص هفت میلیارد تومان برای بازسازی و نوسازی اتوبوس‌های مستهلک شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علیرضا عسگری ظهر امروز در بازدید از سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری کرج، اظهار کرد: در حال حاضر بخشی قابل توجهی از جمعیت کرج در سفرهای درون شهری خود از سیستم حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تعداد اتوبوس‌های کرج پاسخگوی نیاز شهروندان نیست، باید از تمام  ظرفیت‌های موجود در این بخش استفاده کنیم تا مردم در سفرهای درون شهری با کمترین مشکل مواجه شوند.

این مسئول با اشاره به مستهلک بودن بخشی از اتوبوس‌های کرج توضیح داد: با توجه به اینکه چند سالی است اتوبوسی به سیستم حمل و نقل عمومی کرج اضافه نشده، عمر این ناوگان افزایش یافته و همین باعث شده تعدادی از این اتوبوس‌ها مستهلک و به بازسازی، تعمیر و نوسازی نیاز پیدا کنند.

عسگری ابرازکرد: تا جایی که امکان دارد باید با بازسازی و نوسازی اتوبوس‌های مستهلک از خروج آنها از خطوط جلوگیری کرد چون در شرایط فعلی حتی اگر یک اتوبوس هم از اتوبوس‌های موجود کم شود مشکلاتی به وجود می آید.

قائم مقام شهردار کرج گفت: بر اساس مصوبات شورای شهر کرج باید هر چه سریع تر نسبت به بازسازی و نوسازی اتوبوس‌های مستهلک شهر اقدام شود تا مردم در فصول سرد برای جابه جایی با کمترین مشکل مواجه شوند.

این مسئول افزود: شورای شهر امسال هفت میلیارد تومان برای بازسازی و نوسازی اتوبوس‌های مستهلک کرج به تصویب رسانده که با تخصیص آن بخشی از مشکلات سیستم حمل و نقل عمومی کرج مرتفع می‌شود.المیرا دادمهر

اتویوسرانی نوسازی
تعداد دفعات مشاهده شده : 315
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.