/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 64347
تاریخ ثبت : 1397/08/05-14:18

بهره برداری از نرم افزار مدیریت ترافیک و اطلاع از مشکلات شهری

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج گفت: نرم افزار مدیریت ترافیک و اطلاع از مشکلات شهری به زودی در اختیار همه شهروندان قرار می‌گیرد.
محمد حاجی جعفری در گفت‌وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار کرد: این نرم افزار با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: امید است با بهره‌گیری از این نرم افزار در کنار کاهش مشکلات ترافیکی، معضلات زیست محیطی شهر هم به شکل محسوسی کاهش یابد.

محمد حاجی جعفری افزود: بدون شک برای کاهش ترافیک شهر باید در کنار  اقدامات زیربنایی، فعالیت‌های مطالعاتی و رسانه‌ای شهری هم صورت بگیرد.

وی افزود: در حوزه نظارت تصویری نباید تنها به اقدامات سخت افزاری‌بسنده کنیم و باید فعالیت های نرم افزاری هم مورد توجه قرار بدهیم.

این مسئول در ادامه با اشاره کارکردهای عملی نرم افزار مدیریت ترافیک افزود: با استفاده از این نرم افزار روسای اداره ترافیک مناطق به عنوان مسئولین امر می توانند موارد مختلف شهری با محوریت مسائل ترافیکی را  به کارشناسان مرکز کنترل ترافیک گزارش داده و پایگاه اطلاعاتی یکپارچه ای را در راستای انجام مطالعات مرتبط با موضوع ترافیک تشکیل دهند.
 
وی با اشاره به دیگر کاربردهای این نرم افزار گفت: با توسعه سیستم ثبت وقایع می توان مسیر ارجاعات را تکمیل و از آن به عنوان یک سامانه مرجع استفاده کرد.

حاجی جعفری افزود: در آینده ای نزدیک این نرم افزار در اختیار کلیه شهروندان قرار می‌گیرد و آنها می توانند مشکلات شهری مورد نظر خود را از طریق آن به مرکز ترافیک شهرداری ارسال کنند.
 


المیرا دادمهر

ترافیک شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 433
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.