/ - 1398/01/02 - . جمعه - 3/22/2019
کد مطلب : 64346
تاریخ ثبت : 1397/08/12-13:50

طرح بزرگ امیدبه شهرک مدرس رسید / تزریق امید درمحلات کم برخوردار

سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج گفت: بعد از اجرای موفق طرح جهادی امید فاز نخست این طرح پس از اجرای مطلوب وموفقیت آمیز در محله شکر آباد درفازدوم به محله مدرس رسید.
مرتضی جلالیان در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به اجرای طرح جهادی محله به محله با نام "امید"، اظهار کرد: این طرح با هدف خدمات مطلوب به شهروندان، به همت منطقه و با محوریت خدماتی، عمرانی، شهرسازی و درآمدی برای نخستین بار بین مناطق 10گانه در حال اجرا است.
 
سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج ادامه داد: طرح جهادی محله امید جهت اجرای اقدامات خدمات شهری مانند رفت و روب و بهسازی فضای سبز، زیباسازی رفع سد معبر و جلوگیری از تخلفات ساختمانی و برخی اقدامات دیگر است.

وی افزود: این طرح از محله شکر آباد که محله ی کم برخوردار است آغاز و در فاز دوم در شهرک مدرس (شیخ آباد ونوروز آباد ) ادامه پیدا کرد. طی بازدیدی که از این محله داشتیم مشکلات شهروندان این محله احصا و حوزه های اجرایی موظف شدند گزارش اقدامات خود را ارسال کنند.

سرپرست منطقه 2 گفت: شهرداری به عنوان متولی نگهداری شهر با این طرح بنا دارد توسعه خدمات شهری و افزایش ارتقا کیفیت زندگی شهروندان را هموار سازد.
 
 جلالیان در بازدید از محله نوروز آباد با اشاره به وسعت این طرح "امید"، گفت : با برنامه ریزی های  صورت گرفته با اجرای  طرح امید شاهد رشد و توسعه کیفی و کمی محلات کم برخوردار درسطح منطقه خواهیم بود .
 
این مسئول هدف از اجرای طرح امید را خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان رضایت مندی عمومی که اساس مدیریت شهری است دانست.
فرزانه سیداسحقی

شهردار منطقه 2 طرح امید
تعداد دفعات مشاهده شده : 171
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.