/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 64200
تاریخ ثبت : 1397/07/21-10:57

جلسه آموزشی هیات تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی البرز برگزار شد

جلسه آموزشی هییت تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، جلسه آموزشی شورای اسلامی استان البرز پیرامون آشنایی با قوانین مرتبط با هیات تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی با حضور اعضای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.

 سخنگوی شورای اسلامی استان البرز در این نشست با بیان اینکه یکی از وظایف شورای استان و کمیسیون فرهنگی آگاهی رسانی در ارتباط با وظابف شوراها است، افزود: این جلسه در رابطه با کمیسیون تطبیق شهرداری با حضور اساتید برجسته برگزار شد تا قوانین مربوطه به اعضا ارایه و آموزش داده شود.


علیرضا تک زارع با اشاره به اینکه افزایش آگاهی اعضای شوراها در خصوص قوانین مرتبط با مصوبات و روند مصوبه نویسی ضروری است، گفت: ارایه بهترین راهکار در صورت نیاز و در مواجهه با برخی موانع تنها با افزایش آگاهی نسبت به قوانین مرتبط با این حوزه حاصل خواهد شد.

وی با اعلام اینکه کمیسیون تطبیق از نماینده شورا، نماینده قوه قضاییه و نماینده فرمانداری تشکیل داده شده است، تصریح کرد: طبق قانون مصوبات شهرداری باید توسط کمیسیونِ تطبیق تایید شود.

گفتنی است؛ ارایه تدریس دوره آموزشی، اصلاحات قانون و مقررات شوراهای اسلامی از نکات مهمی است که توسط کارشناسان و اساتید برجسته در این نشست مطرح شد. 

 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 

 

شهرداری کرج شوراهای اسلامی
تعداد دفعات مشاهده شده : 423
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.