/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 64194
تاریخ ثبت : 1397/07/21-07:23

آن روز دیر نیست اگر همه بخواهند

اگر همه چیز به خوبی پیش برود به زودی کلانشهر دو میلیون نفری کرج صاحب شهردار شده و با این انتصاب باری از دوش شورای پنجم نیز برداشته می‌شود.
پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، المیرا دادمهر/ انتخاب شهردار کرج این روزها به دغدغه اصلی شورای پنجم تبدیل شده، انگار قرار است پس از هفت ماه فراز و فرودی‌ که روند انتصاب شهردار را به تعویق انداخته، امروز گزینه نهایی برای تکیه بر این صندلی معرفی شود.

به‌گفته رییس شورای شهر، صلاحیت پنج نفر برای تصدی این سمت در حال بررسی است و بنا شده برنامه تمامی این نامزدها بررسی و در نهایت در یک تصمیم جمعی اصلح ترین فرد در جلسه فوق العاده معرفی شود. با توجه به روند فرسایشی انتخاب شهردار، به نظر می‌رسد اعضا در انتخاب بعدی خود محتاطانه‌تر عمل کنند و تمامی جوانب تایید یا رد صلاحیت کاندیداها را مد نظر قرار ‌دهند.

اگر همه چیز به خوبی پیش برود به زودی کلانشهر دو میلیون نفری کرج صاحب شهردار شده و با این انتصاب باری از دوش شورا برداشته می‌شود. بدون شک تا زمانی‌ که حکم وزیر کشور برای شهردار منتخب کرج ابلاغ نشود، نه دست و دل شورا برای باز کردن‌گره‌های موجود پیش می رود و نه امیدی به اصلاح مشکلات شهر می شود داشت. 

در فرایند پیش رو  انتظار می‌رود مسئولان به تصمیم جمعی شورا احترام بگذارند و با رسمیت شناختن رای نمایندگان مردم، مسیر انتصاب شهردار را هموارتر کنند.

بدون شک در شرایط فعلی هیچ چیز جز وحدت و همدلی مسئولان کارساز نیست و نمی‌تواند شهر را به سوی توسعه همه جانبه سوق دهد. در صورت تایید گزینه بعدی شورا، سردرگمی‌ها به پایان می رسد و خون تازه ای در رگ های مجموعه مدیریت شهری کرج جریان می‌یابد.

آمدن آن روز دیر نیست اگر همه بخواهند...
 


 


تعداد دفعات مشاهده شده : 394
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.