/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64182
تاریخ ثبت : 1397/07/16-18:49
رییس شورای اسلامی شهر کرج خبر داد؛
ایجاد کمیسیون مشترک بین شورای شهر کرج و نیروی انتظامی استان البرز

رییس شورای اسلامی شهر کرج از تشکیل کمیسیون مشترک بین شورای شهر و نیروی انتظامی استان البرز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع در نشست  با فرمانده نیروی انتظامی استان البرز با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و هفته نیروی انتظامی، افزود: نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح با تلاش و از خودگذشتگی امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آورده اند.

رییس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های امام و شهداست، خاطرنشان کرد: فرماندهان و ماموران نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت در جامعه همه وجود خود را وقف کرده اند.

زارع با اعلام اینکه شورای اسلامی شهر کرج درصدد تشکیل کمیسیون های مشترک با دستگاه های اجرایی و انتظامی است، ادامه داد: با تشکیل کارگروه های ویژه  آسیب ها به صورت تخصصی بررسی و مشکلات با دقت بیشتری مطرح خواهد شد.


خدمت به مردم توفیق الهی است
فرمانده انتظامی استان البرز نیز با تاکید بر اینکه خدمت به مردم توفیقی الهی است، اظهار کرد: امیدارم بتوانیم تکالیف و وظایفی که بر عهده داریم را به نحو احسن انجام دهیم.

عباسعلی محمدیان تاکید کرد: استان البرز به واسطه تازه تاسیس بودن خود در بعد انتظامی با عقب ماندگی های روبروست که در صدد جبران این عقب ماندگی ها هستیم.

وی با اشاره به برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نیروی انتظامی استان یادآور شد:  شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه سبب شده است بخشی از برنامه ریزی ها با کندی پیش رود

فرمانده انتطامی استان البرز در بخش پایانی صحبت های خود به اقدامات ناجا در حوزه مواد مخدر پرداخت و گفت: در شش ماهه نخست سال 10 تن مواد مخدر کشف شده که این رقم رشدی ۲۷۰ درصدی را نسبت به مدت مشابه نشان می دهد

 

ستاره محمدی

شورا شهرداری هفته ناجا کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 424
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.