/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64174
تاریخ ثبت : 1397/07/16-09:11

كودكان كرجی دنيای مفرح رنگ ها را ترسيم می كنند

مدير كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداری كرج گفت: به مناسبت روز جهانی كودک جشنواره ای با عنوان "كودكان و دنيای شاد رنگ ها" برگزار می شود.
به گزارش پايگاه خبری مديريت شهری كرج، سید علیرضا موسوی با اعلام این خبر افزود: جشنواره دنيای شاد رنگ ها از برنامه هایی است که با هدف انتقال مفاهیم و ارزش های والای انسانی در قالب برنامه ای شاد در نظر گرفته شده است.

وی با بيان اينكه خلاقیت سنجی، رنگ آمیزی، شناخت رنگ و توجه به طبیعت از اهداف برگزاری مسابقه نقاشی در حاشیه این جشنواره عنوان كرد و افزود: اين جُنگ مفرح سعی دارد با اجرای فعالیت‌های متنوع فضایی شاد و تجربه ی خاطره ای ماندگار را برای کودکان فراهم نمايد.

مدير كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري كرج با بیان اینکه مخاطبان این جشنواره گروه سنی 6 تا 14 سال هستند، یادآور شد: توجه به فرهنگ بومی و محلی و همچنین مديريت شهری اولویت‌ شهرداری برای حوزه کودک و نوجوان است.

وي خاطرنشان كرد: درصدد هستيم نقاشی های مفهومی كه  توسط این کودکان به ثبت می رسد را به صورت کتابچه در اختیار خانواده‌ها قرار دهیم. 
 
به گفته موسوی برگزاری مسابقه طناب كشي، نقاشی ديواری و همینطور مسابقه صندلي از برنامه هایی است که در این جشنواره برای کودکان انجام خواهد شد. 
 
جشنواره كودكان و دنياي شاد رنگ ها روز دوشنبه ١٦ مهرماه ساعت 16 الی 18 درچهار راه طالقاني، محوطه تالار شهيدان نژاد فلاح با حضور كودكان و خانواده های آنان برگزار می شود.

فرزانه سیداسحقی

اداره كل ارتباطات شهرداری كرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 383
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.