/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64168
تاریخ ثبت : 1397/07/15-08:38

کسب رتبه نخست منطقه 6 در توزیع آسفالت تحویلی بین مناطق

سرپرست منطقه 6 شهرداری کرج از کسب رتبه نخست در توزیع آسفالت تحویلی بین مناطق دوازده گانه شهرداری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، خسرو سرحدی از تحویل و توزیع 5400 تن آسفالت از کارخانه شهرداری کرج در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: بهسازی، ترمیم و نوسازی آسفالتِ شریان ها و معابر سطح منطقه به نحو شایسته و درخور شهروندان یکی از اولویت های اصلی حوزه معاونت عمران و ترافیک منطقه محسوب می شود که با توجه به میزان نیاز معابر، این عملیات به صورت مستمر در حال انجام است.

خسرو سرحدی تصریح کرد: سطوحی نامتوازن و ناهموار در کوچه ها و خیابان ها اسباب زحمت و ناراحتی شهروندان را میسر می سازد که همین امر سبب شده بعد از شناسایی این نقاط، نیروهای حوزه معاونت عمران و ترافیک منطقه با زیرسازی های مناسب و افزایش کیفیت سعی در کاهش این معضل داشته باشند.

وی افزود: در شش ماهه ابتدای سال جاری چیزی بالغ بر 5400 تن آسفالت تحویلی از کارخانه شهرداری کرج به منظور کار مکانیزه و دستی جهت روکش آسفالت، لکه گیری و غیره در سطح منطقه توزیع شده که این مقدار آسفالت بالاترین تناژ تحویلی بین مناطق ده گانه شهرداری کرج بوده است.

سرپرست منطقه 6 شهرداری کرج ضمن قدردانی از سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج به منظور همکاری با منطقه بیان کرد: این طرح در راستای افزایش سطح رفاه و آسایش شهروندان و کاهش مخاطرات ایجاد شده توسط چاله ها و ناهمواری های موجود در خیابان های سطح منطقه صورت گرفته است.

سرحدی یادآور شد: شهرداری منطقه شش کرج با بسیج منابع انسانی و تجهیزات موجود در تلاش است تا خدماتی مطلوب و شایسته به شهروندان ارایه دهد اما با توجه به وسعت منطقه و تعداد بالای کاستی های موجود در آسفالت سطح منطقه با توجه به قدیمی بودن در برخی از نقاط این امر مستلزم زمان خواهد بود. 
 

فرزانه سیداسحقی

منطقه 6 شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 484
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.