/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64153
تاریخ ثبت : 1397/07/14-09:13

نشست سرمایه گذاران بخش مسکن با سرپرست منطقه 5 برگزار شد

سرپرست منطقه 5 شهرداری کرج، گفت: جذب سرمايه گذاران بخش خصوصی برای اجرای پروژه شهرداری ها از روش های معتبر تامين منابع مالی در حوزه مديريت شهری است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی خدابین در نشست تخصصی با سازندگان و سرمایه گذاران بخش مسکن، اظهار کرد: همانطور که ظرف چند سال گذشته با کمک سرمایه گذاران پروژه های عمرانی متعددی در این منطقه به اجرا درآمده است این جلسه نیز نقطه عطفی در جذب سرمایه گذار بخش خصوصی خواهد بود.

وی نشست آسیب شناسی در بخش مسکن را در جهت نوسازی و توسعه منطقه و رفع موانع موجود برای سرمایه گذاری در بخش مسکن عنوان کرد.

سرپرست منطقه 5 شهرداری کرج با اشاره به پتانسیل های موجود در منطقه، ادامه داد: قطع یقین با بررسی موانع و با برنامه ریزی دقیق و برگزاری جلسات متعدد فرصت های سرمایه گذاری ایجاد و جذب سرمایه گذار محقق خواهد شد. 
 
در این نشست موضوعاتی نظیر تعرفه عوارض سال جدید، فروش مازاد بر تراکم، سطح اِشغال، صدور پروانه ساختمانی و پایان کار، تعرفه نظام مهندسی، پارکینگ و روشنایی معابر و تابلوهای ترافیکی از سوی سرمایه گذاران مطرح شد که سرپرست منطقه ضمن پاسخگویی به سوالات، رفع ابهامات و تسریع و تسهیل در امور مطروحه را خواستار شد.

 


فرزانه سیداسحقی
منطقه 5 شهرداری کرج خدابین
تعداد دفعات مشاهده شده : 429
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.