/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64146
تاریخ ثبت : 1397/07/11-13:22

اخطار آخربه دانشگاه علامه طباطبایی برای احیای باغ سیب

سرپرست سازمان سیما، منظروفضای سبز شهری کرج گفت: دانشگاه علامه باید تا آخر سال تکلیف احیای 80 هکتار از اراضی باغ سیب کرج را که در اختیار دارد، مشخص کند.
پیمان بضاعتی پور در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار کرد: در حال حاضر80 هکتار از اراضی باغ سیب کرج در اختیار دانشگاه علامه طباطبایی قرار دارد که طبق توافقات انجام شده بنا بود احیای بخشی از آن امسال اجرایی شود.

سرپرست سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ادامه داد: دانشگاه علامه طباطبایی هنوز هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده و اخطار نهایی در این خصوص برای این دانشگاه صادر شده است.

وی توضیح داد: باید تکلیف احیای این بخش از باغ سیب تا پایان سال مشخص شود وگرنه چاره‌ای جز اقدام قانونی و پیگیری از طریق مراجع قضایی باقی نمی‌ماند.
این مسئول ابراز کرد: باغ سیب کرج سرمایه‌ای ملی است و شهرداری به کمک سایر دستگاه‌های ذی ربط  در تلاش است از این سرمایه به بهترین شکل حفاظت و نگهداری کند.

بضاعتی پور با اشاره به وضعیت احیای این باغ، گفت: تا کنون 270 هکتار از این باغ احیا شده وبخشی از درختانی که طی سنوات گذشته در این باغ کاشته شده اند امسال به بار نشسته اند.

سرپرست سازمان سیما، منظروفضای سبز شهری کرج افزود: در صورت اخذ مجوز از کمیسیون ماده هفت، احیای یک قطعه دیگر از این باغ تا پایان سال توسط مجری طرح احیاء انجام خواهد شد.


المیرا دادمهر

باغ سیب سازمان سیما منظر شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 516
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.