/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64132
تاریخ ثبت : 1397/07/10-10:20
بضاعتی پور عنوان کرد؛
زمین بازی پارک ویژه معلولان و نابینایان نیازمند دیوارکشی است

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در خصوص افزایش ردیف اعتباری احداث پارک ویژه معلولین و نابینایان، گفت: برای ایجاد زمین‌بازی حتما باید اطراف آن دیوارکشی شود.
پیمان بضاعتی پور در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: با توجه به اینکه نابینایان برای تردد از حس شنوایی خود استفاده می کنند ضروری است به دلیل بالا بردن سطح امنیت آنان در پارک، زمین بازی دیوار کشی شود.

وی در خصوص برداشت بودجه از لایحه سیستم آبیاری پروژه "ژئوگرید" ورودی جاده چالوس که به‌صورت باکس‌های گل است، گفت: امکان کاشت گل و گیاه در قسمت‌های بالایی این دیواره وجود ندارد چون بحث خاک آنجا مطرح هست و ممکن است دیواره ریزش داشته باشد، درنتیجه ابتدا باید اقدامات لازم برای اصلاح فلاور باکس‌ها انجام شود.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در ادامه گفت: برای برگزاری جشنواره لاله‌ها گلِ لاله از کشور هلند خریداری‌شده به همین دلیل نیاز به تزریق بیشتر بودجه به این بخش است.

لازم به ذکر است در لایحه دوفوریتی جابجایی ردیف بودجه مقرر شد که از ردیف بودجه عمرانی حدود ۶۷ میلیارد تومانی سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ۴۵ میلیارد تومان برای انجام پروژه امانی نظیر احداث پارک ایران کوچک جهان شهر، طراحی و احداث پارک نابینایان و معلولین، احداث پارک هشت و نیم هکتاری مهر و یا انجام اقدامات ترویجی فضای سبز که شامل مواردی ازجمله برگزاری جشنواره گل و گیاه است، هزینه شود.

 

نازنین فرضی زاده

سیما منظر فضای سبز شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 413
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.