/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 64126
تاریخ ثبت : 1397/07/09-11:56

معابرمنطقه 5 ساماندهی شد

سرپرست منطقه 5 شهرداری کرج از ساماندهی خیابان های این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی خدابین با بیان این خبر اظهار کرد: بیش از 300 تن آسفالت با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریالی به منظور مرمت و لکه گیری آسفالت درسطح منطقه پخش و عملیات جدولگذاری خیابان بزرگمهر غربی به طول 500 متر و صرف اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال اجرایی شد.

وی گفت: آسفالت مناسب معابر و خیابان های شهرکی از خواسته های بحق شهروندان است و یکی از مهمترین ویژگی های یک شهر زیبا. 

سرپرست منطقه 5 شهرداری کرج افزود: این منطقه الویت خود را بر مبنای زیباسازی شهر، توسعه فضای سبز، مهیا نمودن بسترهای مناسب در جهت رفاه حال شهروندان قرار داده و با این نگرش با جدیت تمام طرح نهضتِ آسفالت را تا مرتفع شدن مشکلات و ساماندهی معابر به صورت مطلوب ادامه خواهد داد.

خدابین بیان کرد: در این راستا عملیات مرمت و لکه گیری آسفالت خیابان یاسر سوم و چهارم دهقان ویلای اول با صرف بیش از 200 تن آسفالت و اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال اجرایی و همچنین بیش از 100 تن آسفالت با اعتبار 500 میلیون ریالی به منظور مرمت و لکه گیری آسفالت محوطه مدارس این منطقه در قالب طرح استقبال از مهر پخش شد.

به گفته این مسئول؛ عملیات جدولگذاری خیابان بزرگمهر غربی به طول 500 متر و صرف اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال با هدف تسهیل در تردد و عبور و مرور، هدایت آب های سطحی، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های شهر نیز اجرایی شد.
 
 
فرزانه سیداسحقی
منطقه 5 شهرداری کرج معابر
تعداد دفعات مشاهده شده : 484
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.