/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64124
تاریخ ثبت : 1397/07/09-11:21

دیدار نایب رییس شورای شهر کرج با خانواده شهدا/تلاش کنیم درراه شهدا گام برداریم

نایب رییس شورای شهرکرج با خانواده شهید شاکر دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور وحیدی در این دیدار با بیان اینکه از خداوند منان خواستارم که به درجات رفیع شهیدان بیافزاید و ما را قدردان ایثارگری‌ها و فداکاری های این عزیزان قرار دهد، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا در مسیر و راه شهدا گام برداریم.

وی افزود: شورای شهر متشکل از علاقه‌مندان به نظام و انقلاب است و در جهت تحقق آرمان های امام (ره) تلاش خواهد کرد.

وحیدی تصریح کرد: از خداوند متعال طلب اجر والا برای شما مادران شهدا را دارم چرا که چنین فرزندان دلاوری به جامعه و انقلاب هدیه کردید؛ امیدواریم بتوانیم رهرو این بزرگواران باشیم.


دیدار با خانواده شهدا ضروری است
سرپرست منطقه 2 شهرداری کرج دیدار با خانواده شهدا را امری ضروری دانست و گفت: حضور در منزل شهدا و گفت وگو با خانواده این عزیزان توفیق بی‌نظیری است که به واسطه آن با شهیدان نیز تجدید بیعت می‌شود.

مرتضی جلالیان با بیان اینکه دعای خیر شهدا و خانواده های آنان چراغ راه خواهد بود، اظهارکرد: امیدواریم بتوانیم دعای خیر شهدا، جانبازان، خانواده این عزیزان و مردم را پشت سرخود داشته باشیم و به شهر و مردم این شهر خدمت کنیم.

وی از رویکرد این منطقه و برنامه ریزی مناسب جهت تکریم خانواده های معزز شهدا خبر داد و افزود: مردم از خانواده شهدان به عنوان نماد صبر و ایثار و شکیبایی یاد می کنند.


 
 
 فرزانه سیداسحقی

خانواده شهدا نایب رییس شورا شهر کرج شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 439
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.