/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64119
تاریخ ثبت : 1397/07/07-14:10

از خود گذشتگی و رشادت آتش نشانان قابل تقدیر است

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با بیان اینکه از خود گذشتگی و رشادت آتش نشانان قابل تقدیر است، گفت: قدردانی و دلجویی از این عزیزان کمترین کاری است که می توان در حق آن ها انجام داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس وحیدی در دیدار با پرسنل ایستگاه ۱۱۸ آتش نشانی کرج، ضمن گرامیداشت روز ملی آتش نشان و خدمات ایمنی، اظهار کرد: آتش نشانان، غیور مردان و زنانی هستند که برای نجات هم نوعان و شهروندان، از جان شیرین خود می گذرند تا مردم در سایه امنیت و آسایش زندگی کنند.

وی با بیان اینکه این روز به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطر شهدای آتش نشان در جریان حمله هوایی دشمنان بعثی تحت عنوان روز ملی آتش نشان و خدمات ایمنی نامگذاری شده است، گفت: قدردانی و دلجویی از این عزیزان کمترین کاری است که می توان در حق آن ها انجام داد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج ادامه داد: آتش نشانان دریادلانی هستند که در هنگام بروز حوادث جان به کف و بی محابا دل به آتش می زنند و با حماسه آفرینی های خود در نبرد با شعله های خانمان سوز، جوانه های امید را از بستر خاکسترها می رویانند.
 نازنین فرضی زاده
 

میادین بازار آتش نشانی ارباب رجوع شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 346
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.