/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64116
تاریخ ثبت : 1397/07/08-12:51

تذکرات شفاهی اعضای شورا مورد توجه قرار گیرد

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از مدیران شهرداری خواست به تذکرات شفاهی اعضا توجه کنند تا نیازی به طرح آن در صحن شورا نباشد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رحیم خستو در نودمین جلسه رسمی شورا در نطق پیش از دستور به سه موضوع اشاره کرد. توجه مدیران شهرداری به تذکرات شفاهی اعضا، توجه بیشتر رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به مقوله امنیت وسایل تفریحی پارک ها و دادن مجوز به کتابفروشی های شکیل و مناسب شهرداری در پارک ها از موضوعاتی بود که سخنگوی شورا به آن ها اشاره کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج همچنین با اشاره به اینکه مسایلی به صورت خصوصی به مدیران برخی مناطق گفته شده است، یادآور شد: هنوز ترتیب اثری به این موضوعات داده نشده و اگر تا دو هفته آینده مشکلات رفع نشود موارد به صورت عمومی در جلسات رسمی شورا مطرح خواهد شد.

وی در بخش دیگر صحبت های خود با اشار به این که بدعت هایی در پارک ها در حال شکل گیری است که بی توجهی به آن به ضرر شهروندان است، تصریح کرد: دستفروشی از جمله این سنت هاست که در سر و صدای آن شهروندان را مکدر کرده و از نظر فرهنگی نیز مناسب نیست.

خستو به تامین امنیت کودکان در زمین های بازی نیز اشاره کرد و افزود: استاندارد بودن وسایل بازی کودکان در پارک ها ضروری است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج موظف است پیش از بستن قرار داد با پیمانکار از استاندارد بودن وسایل بازی پارک ها مطمئن شود.


 
نازنین فرضی زاده
شورا شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 474
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.