/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 64115
تاریخ ثبت : 1397/07/08-12:35
رییس شورای اسلامی شهر کرج:
توجه به حقوق شهروندی اولویت اقدامات مدیریت شهری باشد/ به لوایحی که ارایه می دهید بی توجه نباشید

رییس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به رعایت حقوق شهروندی و ضرورت توجه به تسهیل در تردد افراد ناتوان و کم توان گفت: توجه به حقوق شهروندی در راس اقدامات مدیریت شهری باشد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباس زارع در نودمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، ضمن تبریک روز آتش نشان و تبریک روز جهانی ناشنوایان و روز سالمند، توجه به حقوق شهروندی را مهم ترین اصل در کسب رضایت همه شهروندان دانست.

این مسئول همچنین به برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس اشاره کرد و ضمن قدردانی از ستاد کنگره شهدای استان البرز، از روز بزرگداشت مولانا جلال الدین بلخی یاد کرد و گفت: این شاعر گرانقدر ابعاد معنوی زبان فارسی را به صورت بین المللی مطرح کرده که کار ارزشمندی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ارسال برخی لوایح به شورا مبنی بر  کمک به مدارس استثنایی و تامین سرویس برای آن‌ها که مصوب شده ولی ترتیب اثر داده نشده و همچنین  نصب و استفاده از ۴۰ تابلوی تبلیغاتی در سطح شهر که بدون تصویب در حال اجرا است، اظهار داشت: به لوایحی که ارایه می شود بی توجه نباشید.

 رییس شورای اسلامی شهر کرج همچنین به برخی پروژه های عمرانی نیمه تمام اشاره کرد و با تاکید بر تلاش بیشتر مبنی بر جذب درآمدهای نقدی و تحقق بودجه سالانه از سوی مدیران، خواستار فعال شدن پروژه های کلان عمرانی در سطح شهر شد.

 

نازنین فرضی زاده

شورا شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 476
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.