/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 64109
تاریخ ثبت : 1397/07/08-09:14
رییس دانشگاه جامع علمی کابردی شهرداری کرج ؛
مادران و پدران شهدا استوانه های صبر، استقامت و ایثارگری هستند

رییس دانشگاه جامع علمی کابردی شهرداری کرج دردیدار با خانواده شهیدان آتشگاهی و شهبازی از مادران و پدران شهدا به عنوان استوانه های صبر، استقامت و ایثارگری نام برد.
 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علیرضا رحیمی در دیدار با خانواده شهیدان آتشگاهی و شهبازی که با حضور رییس دانشگاه جامع علمی کابردری استان البرز و جمعی از مدیران دانشگاه انجام گرفت؛ اظهار کرد: ملت ایران قدردان رشادت و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و خانواده معظم آن ها هستند.

وی تصریح کرد: شهدا و رزمندگان برای نظام جمهوری اسلامی ایران سرمایه ای عظیم و ارزشمندی هستند که باید قدردان ایثارگری، فرهنگ شهادت طلبی و نیز صبر و تحمل خانواده آن ها باشیم.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری کرج در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای 8 سال دفاع مقدس، افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا از دستورات اسلامی بوده که باید مورد توجه آحاد مردم قرار گیرد.

این مسئول با تاکید بر اینکه امینت و اقتدار کنونی کشور را مرهون ایستادگی و رشادت شهدا و رزمندگان هستیم، گفت: جوانان علی الخصوص دانشجویان می توانند شهدا را الگوی مناسبی برای زندگی خود قرار دهند و با وحدت کلمه در جهت توسعه همه جانبه کشور قدم بردارند.

  

شهرداری کرج دانشگاه شهدا
تعداد دفعات مشاهده شده : 422
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.